Elektrikli Süpürgeler Elektrik süpürge önerisi

Kesinlikleee philips marathon ultimate! Etrafımda kullanıp memnun olmayan yok. Dyson da iyi ama çok ses çıkarıyor. Philips hem çok iyi çekiş gücü hem de sessiz. Tutma yerindem derecesini ayarlayabiliyorsun çok pratik

Benim supurgemde fakir housgrate ürünü. Mediamarkt tan aldm. Garanti uzatmasiyla 500 e aldm. Cok memnunum.. toz torbasiz. Bu hazneli olanlardan.

Bir dönem en uygun Vatan satıyordu bu süpürgeyi, ama bütün elektronik marketleri araştırın, önce internetten. Sonra da gidip kendiniz alın...
Ben gidip kendim almıştım, satış yapan kişi çok övmüştü çekim gücü konusunda.
Hakikaten de haklıymış, çok beğenerek kullandım, kullanıyorum.
4 senedir bir kere arıza çıkartmadı.

Annem de çok süpürge bozanlardan, çünkü dikkat etmiyor.
Ben mesela ıslak yerleri önce kurular sonra süpürürüm annemin dikkatinden kaçıyor bazen ve genelde süpürgelerin önce boruları ardından da motoru bozulabiliyor. (Annemin kullanımında).
Ona da aşağıdaki modeli aldık ve 3 senedir kullanıyor, herhangi bir arızası yok.

FC8760_01-U1P-global-001_lowres.jpg

Philips PowerPro Active FC8632/01
Tavsiye ettiğiniz 2 süpürgeye de baktım şu an satılamamaktadır diyor. Arnica bora kullanıyordum bugün bozuldu çekme gücü 0 şu an. 2016 da almıştık başka süpürge tavsiyeleri olanlar memnun kalanlar lütfen yazabilir mi

Tavsiye ettiğiniz 2 süpürgeye de baktım şu an satılamamaktadır diyor. Arnica bora kullanıyordum bugün bozuldu çekme gücü 0 şu an. 2016 da almıştık başka süpürge tavsiyeleri olanlar memnun kalanlar lütfen yazabilir mi

Anneme aldığımız süpürgenin farklı modeli var.
Ancak benim evde kullandığım model bu, 6 senedir kullanıyorum.
Maşallah diyeyim, hiç bir arızası ve sıkıntısı olmadı.
Bir sefer temizlik için gelen kadın kordonunu delmiş (nasıl başardıysa) baştan bir koli bandı ile delik kısmı kapattım, öyle idare ettim, sonra yedek parçasını aldım internetten.
Orijinal kendi sitesinden aldığım için, sorunsuz şu an çalışmakta.
Kesinlikle tavsiye ederim, emiş gücü çok kuvvetli.
Hepa filtreli olması da avantaj.
Zaten toz haznesini boşaltınca insan anlıyor neyi ne kadar çektiğini.

Süpürgemin başına birşey gelse (mazallah) gider yine aynısını alırım. Veya bir üst modelini.
Ancak benim aldığım zaman ile şu anki fiyatlar arasında dağlar var.
Ben 600 - 700 TL civarında almıştım (tabii uzun zaman geçti üstünden).
Şu anda 1200 - 1300 TL civarında oynuyor aynı ürün.
Tabii bir diğer avantajı daha geliştirilmiş model olduğundan A+ enerji tüketiminde.
Benim aldığım zamanda bu yoktu.

Yine detayları kendi sitesinden bulabilirsiniz.
Modeli internetten araştırabilirsiniz.
Fiyatları açısından da farklı elektronik mağazalara bakabilirsiniz.

https://www.philips.com.tr/c-p/FC97...olojisine-sahip-torbasiz-elektrikli-suepuerge

Arcelik tornada kullaniyorum 4 yildir kullaniyorum emis gucu o kadar kuvvetliki haliyi birakmiyor koldan ayarlanabiliyor gucu

X