Ele bulaşan zevk suyu ile hamile kalınır mı ?

Yemin ediyorum bıktım yaaaa. Üyeliği silip gidicem ek son şu saçmalıklardsn dolayı. Yıl olmuş 2024 modern tıp zirve yapmış hala sorulara bak. 5. Sınıfta öğrendik bunları sormayın artık

Ya konularda tepki çektikleri için özelden yazıyolar bide kaç tane mesaj geldi bu tarz delirtcekler insanj

Ya konularda tepki çektikleri için özelden yazıyolar bide kaç tane mesaj geldi bu tarz delirtcekler insanj
Bana da geliyor sükunetle gerçeği açıklıyorum ama ikna olmuyorlar o zaman işte şimdi şuradan s…. gidiyosun diyesim geliyo hshxhshxha

Bana da geliyor sükunetle gerçeği açıklıyorum ama ikna olmuyorlar o zaman işte şimdi şuradan s…. gidiyosun diyesim geliyo hshxhshxha
Ben diyorum yaa yürü git diyorum en azındanjdjd gerçekten çok cahiller hadi bişey yaptın hadi hamilelik korkunda var tamam anlarım ama paşa paşa beklersin adetin gecikirse test yaparsın gelip burda sorunca biz ne diyebiliriz ne yapabiliriz

Ya en kötü adet olunca ikna ol be kardeşim vhdhxh

Ya en kötü adet olunca ikna ol be kardeşim vhdhxh
Ay olurmu 2 kere adet olmuş hala olabilirmi diyo sjksk ya bu akılla gidip o işi nasıl yapıyolar anlamıyorum işte sonra orda burda doğurup çöpe atıyolar bebekleri bilinçsizce ürüyolar. Madem yapıcaksın bebek istemiyosun korun yani bizmi anlatalım

Allah akıl fikir versin gerçekten ya

Allah akıl fikir versin gerçekten ya
Sadece şunu demek istiyorum belliki kız kafasına takmış ve intihara giriştim bile diyebiliyor ülkemizde bu konularda büyük tabular olduğu için kızlarımızın bir çoğu bilgili değil ben de dahil sizin şu an dalga geçmeniz ne kadar doğru aldığımız eğitimde ne kadar cinsellik anlatılıyor bu uygulamada amaç yardım etmek bir çok kız buraya farklı konularda insanların fikrini almak istiyor ve farkındaysanız bu konu adı altına açılan bir çok başlık var çünkü kimsenin konuşamadığı konular ve o psikoloji ile insan kendini yiyip bitiriyor. Kızların birbirine destek olduğu bir zaman ve insanların daha anlayışlı olduğu topluluk umuyorum
Sevgilerle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…