Elbiselerinizin içine jupon giyiyor musunuz?

Her türlü kumaştan elbise/etek için 'ipek astar' giyiyorum. Gerçek ipek değil, kumaşın adı ipek astar. Terletmiyor, seyyar astar oldugundan her şeyle giyebiliyorum. Kendim dikmistim, çok basit zaten.
Evet ipek astar en guzeli, ama dikebilecek firsatim yok malesef. Ikiz cocuklarim var bol bol yruyorlar saolsunlar😀

Bu sıcakta ne gerek var kat kat giymeye 🤦🏼‍♀️
Hiç almayın iç gösteren elbise neden inatla giymeye çlışıyorsunuz 😀 bir sürü iç göstermeyen elbise car onları tercih
Ic gostermeyen elbise sadece kislik kumaslardan oluyor malesef. Diger kumaslarin hepsi ic gosteriyor. En azindan guneste falan 😊

Juponla uğraşacağıma şerefimle hiç giymem elbise. 😁 İç gösterenleri satın almıyorum. Altına da kısa tayt giyiyorum.
Ben kisa tayt giyiyorum, bir de ustune jupon giyiyorum. Yaniyorum yaniyorum :)) ay burda sorduktan ssonra baktim cogu kisi giymiyor, ben de giymedim, penye bi elbisem vardi sadece tayt giydim, atlet te giymedim. Ay cok iyu oldu efil efil 😀😀😀😆😆

Jupon kaldı mı hala ya, babaannem kullanırdı :) Ben elbise satın alırken iç gösteriyor mu göstermiyor mu diye dikkat ederim, göstermeyenini alırım. Çok beğendiysem ama iç gösteriyorsa yine alır ama yazlık yerde giyerim. Uğraşamam ben astarla jupon, taytla bu sıcakta.
Yazlik olup ic gostermeyen mi var yahu, ince kumaslarin hepsi guneste bacaklarindan obur tarafini gosterir malesef. Siz ic gostermeyi yanlis anladiniz bir de, oyle ic camasir belli etmek degil benim soyledigim, aldiginiz elbiseyi pencereye dogru kaldirip bir bakin tek kat haldeyken.. diger taraf gorunuyorsa astar , jupon gerekir aslinda.

Yazlik olup ic gostermeyen mi var yahu, ince kumaslarin hepsi guneste bacaklarindan obur tarafini gosterir malesef. Siz ic gostermeyi yanlis anladiniz bir de, oyle ic camasir belli etmek degil benim soyledigim, aldiginiz elbiseyi pencereye dogru kaldirip bir bakin tek kat haldeyken.. diger taraf gorunuyorsa astar , jupon gerekir aslinda.
Ama pencerenin önüne geçip öyle durmuyoruz ki, desenli kumaşlarda pek bariz olmuyor düz renkler ve açık renklerde bu durum sorun olabilir, onlar da mesela yazlık yerde plajda falan giyilebilir.

Merhaba arkadaslar, konuyu nereye acacagimi bilemedim ama aslinda yazin buyuk bir problemim var, elbise giymeyi cok seviyorum ama su iç gosterme konusu beni cok sıkıntıya sokuyor. Az tombul biriyim, o yuzden bacaklarim surtmesin diye elbisenin icine tayt giyiyorum, e bir de jupon(astar) giyince o efil efil elbise sanki kışlık elbiseye dönüyor. Cok sicak oluyor ekstadan. 3 cesit astar aldim 3 de ayni.
Hatta bir de şu problem var jupon yuksri toplaniyor yurudukce. Yolda yururken surekli duzeletmek zorunda kaliyorum.
Sizler ne yapiyorsunuz.? Elbiseler astarsiz oluyor normalde. Icine giyiyor musunu jupon, yoksa hic onemsemiyor musunuz?
Serin olsun diye giydigim elbisenin kabusa donmesinden biktimm yahu.
Viskon vual diye astarlik bir kumaş var. Incecik ve pamuklu, yazlik elbise iclerinde kullaniliyor, ablam ondan iki boy diktirmisti. Yakma bunaltma filan olmuyor diyordu

X