Elbiselerinizin içine jupon giyiyor musunuz?

moda tas ogrt

İkiz annesi 👩‍👧‍👦❤
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2014
3.263
5.831
Merhaba arkadaslar, konuyu nereye acacagimi bilemedim ama aslinda yazin buyuk bir problemim var, elbise giymeyi cok seviyorum ama su iç gosterme konusu beni cok sıkıntıya sokuyor. Az tombul biriyim, o yuzden bacaklarim surtmesin diye elbisenin icine tayt giyiyorum, e bir de jupon(astar) giyince o efil efil elbise sanki kışlık elbiseye dönüyor. Cok sicak oluyor ekstadan. 3 cesit astar aldim 3 de ayni.
Hatta bir de şu problem var jupon yuksri toplaniyor yurudukce. Yolda yururken surekli duzeletmek zorunda kaliyorum.
Sizler ne yapiyorsunuz.? Elbiseler astarsiz oluyor normalde. Icine giyiyor musunu jupon, yoksa hic onemsemiyor musunuz?
Serin olsun diye giydigim elbisenin kabusa donmesinden biktimm yahu.

Ben giyiyorum genelde. Çok iç göstermeyenler de giymeyebiliyorum. Ten rengi tayt yeterli oluyor.
Ama bende çok fazla yukarı toplanma olayı olmuyor.

Yani çok kısa süreli kullandım bilemiyorum yenilemek gerekir mi uzun sürede. Benim de normalde zayıf olmama rağmen bacaklarım kalındır ve inanılmaz sürtüyor. Bu yöntemi bulunca baya rahat etmiştim
Evet ben de duydum bu yontemi ama cesaret edemedim, cunku terliyoruz falan, surekli tuvalet bulup yenillemek zor olabilir uzun vadede

cok ic gostermeyen seyler seçiyorum valla. bu sicakta hic ugrasamam astar mastar
neden tayt giyiyorsun, bantlar satiliyor bacak sürtmeleri icin. onlari denesene
Screenshot_20240812_010240_Temu.jpg

Merhaba arkadaslar, konuyu nereye acacagimi bilemedim ama aslinda yazin buyuk bir problemim var, elbise giymeyi cok seviyorum ama su iç gosterme konusu beni cok sıkıntıya sokuyor. Az tombul biriyim, o yuzden bacaklarim surtmesin diye elbisenin icine tayt giyiyorum, e bir de jupon(astar) giyince o efil efil elbise sanki kışlık elbiseye dönüyor. Cok sicak oluyor ekstadan. 3 cesit astar aldim 3 de ayni.
Hatta bir de şu problem var jupon yuksri toplaniyor yurudukce. Yolda yururken surekli duzeletmek zorunda kaliyorum.
Sizler ne yapiyorsunuz.? Elbiseler astarsiz oluyor normalde. Icine giyiyor musunu jupon, yoksa hic onemsemiyor musunuz?
Elbiseyle aynı renk tayt ya da ten rengi tayt giy yeter. Çok çok mu iç gosteriyor ?

Canım aynı senin gibiyim .daralıyorum, bunalıyorum ama hem tayt , hem astar giyiniyorum. Çok sıcak günlerde elbiseden se ikili alt üst kıyafetleri giymek daha mantıklı.

Çok iç göstermedikçe sallamıyorum azıcık güneş vurunca falan gösterecek diye içime bir şey giyemem. Çok kötü durumdaysa elbise içine ince tülbent gibi bir astar diktirmek daha mantıklı geliyor bana kat kat giyinmektense
Ben de oyle ince birsey istiyorum ama, bu seferde yukari toplaniyor , elbisenin kumasiyla yururken denk gelldikce. Ay kadin olmak ne zormus.

Jupon kaldı mı hala ya, babaannem kullanırdı :) Ben elbise satın alırken iç gösteriyor mu göstermiyor mu diye dikkat ederim, göstermeyenini alırım. Çok beğendiysem ama iç gösteriyorsa yine alır ama yazlık yerde giyerim. Uğraşamam ben astarla jupon, taytla bu sıcakta.

X