Elaziğ///23

valla kızlar elaziz le hiç alakam yok ama siveye bayıldım dur neydi:uyku canan eyi bah ..........:laugh: :laugh:

pandora eyi konuya barnah bastın gız..elini sallayan geli buraya..reyting neyim va ya ondan alcaz ha biz kafaya koduk..hele ici boş kofiklen dibi yanık börek terifini bi tek burda bulursun bacı. hoşgelmişsen. bıg gakkoşum fıkralarıynan güldürür yemekleri telef edii..bu bıg gurban şehre yerleşeli saat 12lerde uyani valla.. hanım olmuştir.sonra gevur icatlarine bakıp ooh yimekleri telefleyip kocasına hestedim bügun , yapamadim diyi. iyiki herüf sevmiş almiş yoksam şimdiye kapinin önüne kordu valla..pandora burdan ayrılmayasın gurban takipleyesin bizi kısa sürede sende elezızlı olursin he bacısı..kurban olmışim tüm elazızleri öpmüşim..hadi güzeller bye

bigsize giz anam samanyolunun dedileri dogrumu, anam yapma ele isine gucune bah. bah sen beni dinle benim gibi yap:KK66: herifi sabah ise yolla kosarak komputurun basina gel. herifin isten gelmesine 1 saat kala gah acele acele evi topla yemek yap(tabi bunlari yildirim hiziyla yapacahsin) kocan gelincede ona deki sabahtan beri evdir yemektir hic komputurun basina oturamadim hele bi baham kk da ne var ne yoh:)

seviyom bıg sızem ondan takılim ha ..niye öyle disin anam bacım.valla senin takti deniyem bi hele ..sonram evden kovulursam trabzondayım ona göre ha..mesul sensin hee..kız sıla nasıl elazızlisin gız..kofik eniyi tarifi bıgsızededir.. benimki iciile bir pişi.bıg sızenınkı degüşüktür. ici ayrı dışı ayrı pişi .bence tarifünü kacırmayasın sılam..öpirem ikisi hade ...

sila34 .!.:
bigsize giz anam samanyolunun dedileri dogrumu, anam yapma ele isine gucune bah. bah sen beni dinle benim gibi yap:KK66: herifi sabah ise yolla kosarak komputurun basina gel. herifin isten gelmesine 1 saat kala gah acele acele evi topla yemek yap(tabi bunlari yildirim hiziyla yapacahsin) kocan gelincede ona deki sabahtan beri evdir yemektir hic komputurun basina oturamadim hele bi baham kk da ne var ne yoh:)

Kesinlikle katılıyorummmm bu yöntem işe yarıyoo:sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:

yaf bu erkekleri kandirmah cok kolay ha, saflar anam hemen inaniler. kadinlari kandirmak ele kolay deel demi gizlar, biz kul yutmayiz hehehehe

neden konuşma dilinizi yazı dilinize de uyguluyorsunuz. bence yanlış. sadece bi eleştiri bu. bence olmamalı. Türkçemizi güzel kullanmak zorundayız.

GIZ SAMANYOLI BENDE ŞAKA YAPİM DA.HE GIZ SAMANYOLU DOĞRU SÖLİ.BENİM KOFİK Bİ BAŞGA YEMEDE GAHVALTI YAP

özgender Bizde Biliyoruz Doğru Türkçe Konuşmayi.bu Bizim Tercihimiz Sadece

ozgender elestirin icin tesekkurler, ama gordugun gibi bu forum elaziglilar formu, dolaysiyla bizde burada elazig sivesiyle konusmayi tercih ediyoruz. dikkat edersen diger forumlarda bu siveyi kullanmiyoruz.

adı üstünde özgender bacı elazıglılar köşesi.. sen haral amerika ya girecektin buyana tıkladın. burda ele gevur icatları neyım yoh gurban .elazızlıyım diye kandıranları şivelerinden kıskıvrak yakalik valla alimallah..sen izmirlilere get istersen bacı..hşckl

Özgender canım burda olayı sosyal bi sorunmuş gibi ele almana gerek yoktu gerçekten..Diğer formlarda dikkat ettiysen şive yazımlı yazılarımız yok..Sadece bu form başlığına has bi durum bu..Hem merak etme Türkçeyi de bir çoğundan gayet mükemmel kullanırız ve Türkçemize sahip çıkarız da..Sadece burdaki amaç şamata gırgır muhabbeti..Kalp kırmaya gerek yok diye düşünüyorum..Saygılar..

gız elazığ fıkrasını niye çöplüğe atmışlar anlamadım valla:uhm:

yanlış yere komuşsun. ben onu dimemiştim. bi köcek vardı ona bakdediydim gurban. hele bakasın ha..

Fıkrayı gerçekten yanlış yere açmışsın be bigsiz..Olsun canını sıkma olur böyle şeyler yaa..:yes: :yes:

X