Elaziğ///23

hım olsun cnm bende bir elazıglı olarak bütün yüregimle sizlerin yanındayım ne yapım ben de bi elazıglı bulamadımya şu koskoca şehirde ona yanıyomsenağlama

ne buluşması yaaaaa

kimse buraya bile uğramıyo

ne oldu bu kızlara anlamadım

hayret bişey

bacım sen geçmişi okumuyomusun

tık yok kimseden diyorum

hepsi kaçtı kayıplara karıştılar

benimde eşim izin vermedi niye anlamdım ama
kızlar havalar ısınsa böyle çarşıda biyerde buluşsak olmaz mı havalar soğuk olmuyor belki eşimide ikna ederim yada eşlerimiz de gelsinler görüp gitsinler

Son düzenleme:
benım oglum amelıyat olucak tek yumurtası yok ondan hastanelerle ugrasıyomm kusra bkamayın kıslar pazartesı tekrar gıdıcenmmmm baska zamn ınsALLHHH

sen gittinmi arkadaşım keşke kesinleştireydiniz daha sonra buluşsaydınızÇok üzgünüm çoook

myflowers geçmiş olsun canımcım hangi hastanedesin ufuk falansa gelirim

papatya kimseden ses çıkmayınca bende gitmedim

benım oglum amelıyat olucak tek yumurtası yok ondan hastanelerle ugrasıyomm kusra bkamayın kıslar pazartesı tekrar gıdıcenmmmm baska zamn ınsALLHHH

cnm çok geçmiş olsun inşallh ameliyatı başarılı geçer.

tsk ederım eftelcımmm bakalım amelıyat pazartesı tam kesın karara bındırlcekk hayırlısıı

ne yapıyosunuz kızlar

oylarınızı verdinizmi

inşallah şehrimiz için hayılı olur

ilimize iyi hizmet edecek biri gelir umarım

evet cnm inşllah hepimiz için hayırlısı olan gelir başımıza.

kızlar nasılsınız ya ben elazığ a gelemedim ama sizede haber vermiştim galiba kimse buluşmamış neyse başka zamana inş

kızlaaaaar nerdesiniz ne yapıyosunuz
yarın okullar tatil unutmayın

canım allah acil şifalar versin rabbim bu zor zamanları kolayca atlatmana yardımcı olsun inşallah vallahi yeni gördüm yazdıklarını dualrımız tosuncugunla
allah nazarlardan saklasın inşallah kem gözlerden esirgesin rabbim kuzumuzu​
:Saruboceq::Saruboceq:

tsk ederım saol narencım dokorla gorustum bugunnn amelıyat gunu bu ayın ıcerınde olucakkk doktor yogun old ıcın tam bır gun alamadık bakalım artk herseyın hayrlısı

tabi ki herseyin hayırlısı hakkımızda inşallah en kısa zamanda iyileşir minik kuzun ya içim eriyor fotosuna bakınca kuzum kıyamam ne ona ne sana annesi güçlüsün sen inşallah en kısa zamanda hayırlı birşekilde atlatırsınız öpüyorum oğlunu ve seni

myflowersım hayırlısı olsun inşallah şifasını bulur kuzucuğun

kızlaaar saatler ileri alındığı için okul saatleri değişti unutmayın

(bende haber ajansı oldum haaa)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…