Elaziğ///23

haber ajansı dımple nıye floversın bebegının haberını bana vermıyon bakimm..

küstürüm çiçeğimi......kızgın kızgın bakan çedene smileyi))

ne bilim çedenem sen biliyorsundur sandım
yoksa haber verirdim

(yaaaa bu topiğe girmezsen işte böyle olur hııhh)

myflowers çok geçmiş olsun allahtan şifalar dilerim yavruna allah nazardan sakınsın canım

tresekur edeım kıslarr allah hepınızden razı olsunnnn bakalım artık amelıyat gununu ne zmana verıck dr onu beklıyoss hayrlısıylaaa olup bıtseeee bende o sırdaa donup acılsammmm ne ıı olurrr o anları yasamk ıstenmıyorum ıcımde bı burukluk var ama rabbım hayırlısını versın kıyamıyorum onaa bıcak altına nasıl yatırcammm ve ne kadar guclu olucam bılemıyorummmm o anlarda ben yerlerde serılı olmasam ıyodır

evet zor bi durum ama güçlü olmalısın oğlun küçük ama inanki hisseder sen güçlü oldukça o da güçlü olur

Allah yardımcın olsun sanada sabırlar dayanma gücü versin

myflowers allah şifa versin ogluna sana da güç versin sen güçlü olki ogluşunda kolay atlatsın herşey çok iyi olur inşallah

mrb kızlar myflowers çok geçmiş olsun canım alah şifa verin
kendinize ii bakın öptüm

inşallah hayırlı haberler olur ameliyatı da atlatır o tosuncuk annesi sen güçlü ol yeter inşallah bebekleri allah korur melekleriyle

saol tatlım rabbım cumlemızın yar ve yardıcımız olsun

naren uzun zaman oldu sen nerelerdeydin sen hamiletdin dimi yada ben seni öyle hatırlıyorum

evet gamzem ya hamileyim :))
allaha şükür iyi gidiyor hersey sen nasılsın ?

ya kızlar elazıgda şöyle temiz güvenilir bir kuaför var mı agda yaptırabileceğim

korkuyorum ama doguma yakın yaptırcam :) masada dogurup kalmazsam kendimi kasmaktan :)

X