Elaziğ///23

ewet canım anokulunda bu saate kadar 28 çocuga yemek yaptım hadi canım şebnem kaçar okula gder yoksa çağalar aç kalır öpüldün

BİZİM ANAOKULUNDA HER VELİ kendi çocuğuna yapıyo böyle daha iyi sizinki zor oluyodur

hangi anaokulu

kızlar beğendiğinize sevindim yazıyı gercekten bende elazığ şivesini çok seviyorum ailem konyada yaşıyor annem babamda bayılıyor burdakilerin konuşma tarzına
elaığda var mı bilmiorum ama paluda her cümlenin sonuna ha kelimesini ekliolar
üniversiteyi ankarada okudum ben son sene oda arkadasım elazığlıydı cok samimiydik
ondan ne kada sıcak kanlı insanlar oldugunuzu duyup eşime burayı ilk tayin yeri olarak yazdırdım ve geldi galiba hayırlısı burasıydı

ondan su kelimeleride öğrenmiştim
örneğin
meyvenin olgunlaşması değmiş mi değmemişmi derdi

bi kıyafet iyi kaliteliyse kumaşı güzelse

yeri de güzelmiş derdi:)

sigara içtikten sonrada başım döndü yerine başım dolandı derdi ah özledim valla o daha bitirmedi okulu:)

Cok özledim yaaaaaaaa............. Bı kus olsam da ucsam....... Artık dayanma sınırlarımı zorluyorum.....

dayan dayan sunun surasında sömestr tatılıne ne galduuu

BİZİM ANAOKULUNDA HER VELİ kendi çocuğuna yapıyo böyle daha iyi sizinki zor oluyodur

hangi anaokulu

benim oğlum balakgazi anaokulunda.senin heralde harput anaokuludur çünkü arkadaşımın ogluda orda onların kide öyle.ama bence bizimki daha iyi çünkü gördügüm kadarıyla onlar tost simit pohaça bu tarz şeylerrle geçiştiriyolar ama bizim bayag yemek yiyolar mesala yarın içli köfte ayran bugünde benimdi patates köftesi ve kek meyve suyu .bide 28 anne den sonra sıra geliyo yani 1,5 ay da bir .hergün yemek beslenme felan ugraşmıyosun.yerimseniben

Cok özledim yaaaaaaaa............. Bı kus olsam da ucsam....... Artık dayanma sınırlarımı zorluyorum.....

nerede oturuyosun ben aslen elazıglıyım ama kendi memleketime gelin geldim istanbuldan. önceden pek bilmezdim elazıgı.

benim oğlum balakgazi anaokulunda.senin heralde harput anaokuludur çünkü arkadaşımın ogluda orda onların kide öyle.ama bence bizimki daha iyi çünkü gördügüm kadarıyla onlar tost simit pohaça bu tarz şeylerrle geçiştiriyolar ama bizim bayag yemek yiyolar mesala yarın içli köfte ayran bugünde benimdi patates köftesi ve kek meyve suyu .bide 28 anne den sonra sıra geliyo yani 1,5 ay da bir .hergün yemek beslenme felan ugraşmıyosun.yerimseniben

bizim namık kemal öğretmenler diyetistenlerle birlikte bize yemek listesi verdiler tüm veliler ona uymak zorunda
mesala p.tesi köfte patates salı börek çarşamba zeytinyağlılar diğer günlerda tavuk falan
hazır bişi konulunca öğretmen kızıyo ne bilim sanki sizinki zormuş gibi geliyo bide daha maliyetli gibi düşünsene öğretmenle birlikte 30 kişiye içli köfte yap adamı çökertir

bizim namık kemal öğretmenler diyetistenlerle birlikte bize yemek listesi verdiler tüm veliler ona uymak zorunda
mesala p.tesi köfte patates salı börek çarşamba zeytinyağlılar diğer günlerda tavuk falan
hazır bişi konulunca öğretmen kızıyo ne bilim sanki sizinki zormuş gibi geliyo bide daha maliyetli gibi düşünsene öğretmenle birlikte 30 kişiye içli köfte yap adamı çökertir

sende haklısın bizimkilerde diyetisyen eşliginde.ya ne biliyim işte hergün beslenme derdine düşmekten se 1,5 ayda bir yemek beslenme derdine düşmek daha iyi gibi geliyo bana.maliyetide dedigim gibi hergün beslenme yerine ayda bir

sende haklısın bizimkilerde diyetisyen eşliginde.ya ne biliyim işte hergün beslenme derdine düşmekten se 1,5 ayda bir yemek beslenme derdine düşmek daha iyi gibi geliyo bana.maliyetide dedigim gibi hergün beslenme yerine ayda bir

evet ya bence de en iyisi hergün bi annenin yapması daha mantıklı geliyor

neyse iyi bişiler yesinlerde nası olursa olsun
Allah zihin açıklığı versin

herkese günaydın kızlar umarım sevdiklerinizle beraber güzel bi pazar günü gecirirsiniz

herkese mrb hafta başı nası gidiyo benim oğullarım nezle oldukları için eve tıkıldım büyüğünüde okula yollayamadım sizler ne yaptınız

kızlaaaaar önümüzdeki hafta buluşalımmı p. tesinden sonra çedene c.tesi yola çıkıyo ona göre akgünde bukuşalımmı hemen cevap yazın

olurr neden omasınn ama ben dr gıdıcemm salı olsaaa ogledenb sonraa

kızlar yaaaa
benim işim izin vermez ama

hem paludayız hemde tek başıma palu dolmuşlarına binmeme izin vermio kendisi de getiremez cünkü göreve cıkıo
valla eger bulusursanız cok üzülüğrüm gelemem diye

X