Elaziğ///23

ananm from sendemı hamılesınnnnn ayyy canım benımmm onun yufkası cok basıt yapabılırsen sana tarıfını verımde kendın yapppp kızz benımde yasım kucuk sankııı cok kolay yapmasıııııııı ınan becerebılrısın ben becerdıgıme goreee

ananm from sendemı hamılesınnnnn ayyy canım benımmm onun yufkası cok basıt yapabılırsen sana tarıfını verımde kendın yapppp kızz benımde yasım kucuk sankııı cok kolay yapmasıııııııı ınan becerebılrısın ben becerdıgıme goreee

sağol cici hele saa zahmet bi ver bacım deneyem allah vere becerem

Baka sımdı un su tuz hepsınden azcık koyyy goz kararı ondan sonra hamur guzel kendını alana kadar yogur kucuk topaklar haluınde ayır unla tahta uzerınde acabıldııgn kadar ac actıgın hamuru sacın varsa sacta yoksada tavadada yapabılırsın tavada yapabılmen ıcın actıgın yufkayı 4 bol ve tavada yagsız pişir bıde sırın yapıcaksan sıcakken yuvarlak et soguyunca kıtır kıtır oluyo eger sogurken yapmak ıstersende hafıf bır bez arasında yufkaları ılk suylaa ıslat bır 10 bekledıkten sonra rulo yapıp kess kolay zor bır yanı yok tatlım burda olsaydın ben sANa yapardımmmm

Baka sımdı un su tuz hepsınden azcık koyyy goz kararı ondan sonra hamur guzel kendını alana kadar yogur kucuk topaklar haluınde ayır unla tahta uzerınde acabıldııgn kadar ac actıgın hamuru sacın varsa sacta yoksada tavadada yapabılırsın tavada yapabılmen ıcın actıgın yufkayı 4 bol ve tavada yagsız pişir bıde sırın yapıcaksan sıcakken yuvarlak et soguyunca kıtır kıtır oluyo eger sogurken yapmak ıstersende hafıf bır bez arasında yufkaları ılk suylaa ıslat bır 10 bekledıkten sonra rulo yapıp kess kolay zor bır yanı yok tatlım burda olsaydın ben sANa yapardımmmm

tavada yapayım ben kolaymış ya sağol cnm

Rica ederım kolay gelsın canımmm yardımcı olabıldıysem ne ala bende nısan elbıselerının oryaa fotomu koydum onunla urasıncaaa yazıyı goremedımmmmmm kusra bakmam tatlımmmm bıraz gecıktııı

from neresi kolay... ben yapamazdım. ama güzel yerim.delikafadulden

önce kocama yediriyim oky m o na bişey olmazsa eğer sana da yollarım ilk defa yapıcam da hehe

myflowers bacım yine işler sana kaldı sen yapıcan bize kaçarı yok:)))

ayyyy ben bu muhabbeti nasıl kaçırırımmmmm:KK43:
ay şu birilerinin ağzının payını verene helal olsun

günaydınnn gakgoşiyelerrrim benim
yok anladım ben sizi yakalayamıycam hiçç :KK43:

canım ya sende yapı kacıyounn konuda ıkı dakka durdugun yokkı

anacımm kimse yoksa neyi bekliim. okuyorum yazılanları bakıyorum ki kimse yok çıkıyorum.neyse açık bekilom bakalım:a015:mirmirmirmir

X