Elaziğ///23

sen merkezdemısın bende ızmır odemıs ve beydagına gelmıstım orda halamlar oturuyodu

bide bu konuya abone olun cevap yazilinca mail olarak gelsin

Son düzenleme:
arkadaşlar herkese merhaba,bende iki yıldır elazığda oturuyorom,[çok güzel bir platform ,elazığlıların buluşma noktası],elazığlı değilim ,ama elazığı çok seviyorum ve alıştım.

arkadaşlar herkese merhaba,bende iki yıldır elazığda oturuyorom,[çok güzel bir platform ,elazığlıların buluşma noktası],elazığlı değilim ,ama elazığı çok seviyorum ve alıştım.

bende maltyada dogdum buydm 16 yıl maltyada kaldım sonunda" memlekete dondumm :)=))

Köy sakinleri Yağmur Duasına çıkmışlardı.Bütün Köy ahalisi toplandı.İçlerinden birinin elinde Şemsiye vardı. Bu: İNANÇ'TIR. Babalar bebeklerini havaya hoplatır,çocuklar gülmekten bayılır.Yere düşeceklerini akıllarına bile getirmezler.Çünkü babaları onları tutacaktır. Bu: GÜVEN'DİR Yatağımıza girerken yarın uyanıp yaşamaya devam edeceğimize dair teminatımız yoktur.Ama yinede ertesine güne dair planlar yaparız. Bu: ÜMİT'TİR İnancınızı Güveninizi ve Ümidinizi hiç kaybetmemeniz dileğiyle NİCE BAYRAMLAR DİLİYORUM...

Köy sakinleri Yağmur Duasına çıkmışlardı.Bütün Köy ahalisi toplandı.İçlerinden birinin elinde Şemsiye vardı. Bu: İNANÇ'TIR. Babalar bebeklerini havaya hoplatır,çocuklar gülmekten bayılır.Yere düşeceklerini akıllarına bile getirmezler.Çünkü babaları onları tutacaktır. Bu: GÜVEN'DİR Yatağımıza girerken yarın uyanıp yaşamaya devam edeceğimize dair teminatımız yoktur.Ama yinede ertesine güne dair planlar yaparız. Bu: ÜMİT'TİR İnancınızı Güveninizi ve Ümidinizi hiç kaybetmemeniz dileğiyle NİCE BAYRAMLAR DİLİYORUM...

????????????????????????????????????????????????????????*

iyi bayramlar elazığğğğğğğğğğğğğğğğğğğğ.......................

herkese iyi bayramlar geç oldu ama burda deildim bayram tatilindeydim.inşallah bayramınız iyi geçmiştir gakkoşeler:))))))))))))

slm arkadaşlar bende elazığlıyım
siz.elazığdan yazan varmı
ayyyyy memeleketimi özledim bana kar yollayın ne olur

kızlar beni duyan varsa cevap yazsın yeni üye oldum ne yapacağımı bilmiyommmm

kızlar beni duyan varsa cevap yazsın yeni üye oldum ne yapacağımı bilmiyommmm

hoşgeldin aramızaa.s. buraya pek sık girmiyorlarmı nedir kimse banada cvp yazmadı
ay bende seni komşum zannettim :roflol:eek:nun oğlunun adı da berat oda yeni üye oldu komşum diye özel msj yolladım ya :1hug:

zatren su forumda bı gun elazıglıyla dofgru duzgu sohbet etsem klavyemı kırcamm bı turlu denk gelemedık

X