Elaziğ///23

kizlar dün babamla otururken tesadüfen elazig hakkinda yorum yapti :)))
televizyonda fatih kisaparmak cikmisti bende baba bak sen bunu seversin dimi dedim oda he iyi adamdir.. elazigli elaziglilar iyidir dedi :teytey::teytey:
aklimda hep elazig bize uzak babam sevgilimin elazigli oldugunu duyunca izin vermez diye geciyodu ama dün aksam öyle diince icim rahatladi valla
ben fatih kisaparmagin elazigli oldugunu bilmiyodum yani onu düsünüp söylememistim aslinda ama kac gündür babamin agzindan bu konuda biseler almak istiyodum ama nasi sorcami bilmiyodum cok güzel tesadüf oldu sırnaşık şey
ve babam kolay kolay bi sehir icin "oralilar iyidir" demez
cokkkk sevindimm yaaa :asigim:

Son düzenleme:
kizlar dün babamla otururken tesadüfen elazig hakkinda yorum yapti :)))
televizyonda fatih kisaparmak cikmisti bende baba bak sen bunu seversin dimi dedim oda he iyi adamdir.. elazigli elaziglilar iyidir dedi :teytey::teytey:
aklimda hep elazig bize uzak babam sevgilimin elazigli oldugunu duyunca izin vermez diye geciyodu ama dün aksam öyle diince icim rahatladi valla
ben fatih kisaparmagin elazigli oldugunu bilmiyodum yani onu düsünüp söylememistim aslinda ama kac gündür babamin agzindan bu konuda biseler almak istiyodum ama nasi sorcami bilmiyodum cok güzel tesadüf oldu sırnaşık şey
ve babam kolay kolay bi sehir icin "oralilar iyidir" demez
cokkkk sevindimm yaaa :asigim:

gelin hanımmm,

iyidir hakkaten iyidir :1closedeyes:

erkeklerı hele eşlerının kıymetını cok bılır..:1hug:

insallah öyledir canim görcez yerimseniben
ama iyidir iyidir benim askim yaa :asigim:

bende suan da Elazıg ın bır ılcesınde yasıyorum...
son 7 ayım..

bende suan da Elazıg ın bır ılcesınde yasıyorum...
son 7 ayım..

bu sene baskıle geldıgımızde aklıma geldın... net olsaydı ırtıbat kurardım senle...

görusurduk aslında.. öpuyorum senı ve melegını...

bu sene baskıle geldıgımızde aklıma geldın... net olsaydı ırtıbat kurardım senle...

görusurduk aslında.. öpuyorum senı ve melegını...

aa geldınız mı:1shok:
keske haberım olsaydı mısafır etmeyı cok ısterdımkaydirigubbakcemile5
bır daha yıla demeyı ısterdım ama bır daha kı yaza burda olmıyıcam

Dishe aaa sen elazigdamisin:)
esinin taini mi cikti gene?
tamda polisler basliginda onu soruyodum bak sırnaşık şey

ooooooooooooo ben yokken iyi kaynatmissiniz neler yapiyosunuz bakalim

Dishe aaa sen elazigdamisin:)
esinin taini mi cikti gene?
tamda polisler basliginda onu soruyodum bak sırnaşık şey

evet ben Elazıg dayım ama yenı gelmedım yaklasık 2.5 yıldır burdayım..:kahve:
nasıpse bu yıl gıdıyoruzgamyoncuiremsu

ha ha haaaaaappssuuuuuuuuuuuu........
su koca sitede cok yasa diyenim bile yok
HEMSERILERIMDE DAHIL a.s:teselli:

:1shok: hadı yaa:smiley-cool:

baskilliler ama baskilde yaşamamışlar hiçköyleri var malatya yolunda kömürhan köprüsüne yetişmeden oraya gidiyoruz yazları baskili1 defa gördüm içinden geçtik eşimde bilmez baskili

baskilliler ama baskilde yaşamamışlar hiçköyleri var malatya yolunda kömürhan köprüsüne yetişmeden oraya gidiyoruz yazları baskili1 defa gördüm içinden geçtik eşimde bilmez baskili

bılıyorum oraları..
3 yıldır burdayım ıyıce ogrendım artık..:jeyyar:
oralarda bır arkadasımızın kayısı bahcesı vardı yazın baya gıtmıstık oralara.:eek:.

X