Elaziğ///23

ayyy canım benim çok ama çook tatlı ya.allah bağışlasın güzelim.ayy çok şeker

güzellik bacım allah bagışlasın maşallah.öp onu benim icin..

burak emrenin diğer resimlerinide göndersene.bakmaya doyamadım walla

guzellik cok tatli oglun, allah bagislasin, samanyolu gurban dedigin dogru dert aci cekmek insani olgunlastiriyor, hayata daha degisik bir pencereden bakmayi ogretiyor. bigsize bacim sen nedisin lo, esin subay oylemi, peki elaziglimi merak ettim? bellali bu gun neredesin mesaj felan atmamissin. he kislar demek elazigda bulusup goruseceksiz he, peki ben ne edem beni davet eden yokmu:KK43:

güzellik allah analı babalı büyütsün.canım ilgine teşekkür

sılam gadan olam sensiz hiç olurrr..duymıyım. giderisek habar ederik bacım. öpirem seni ..

yav siz ne yapıyosunuz hiç birinizin sesi çıkmıyo bugün.hele güzellik sen.yüzünü gören cennetlik:eek:klava: yalnız kaldım burda ya:üzgünüm: :üzgünüm: :üzgünüm:

niye öle diyon gakkoşum. beni hısımdan saymisinmi. didim bu kofikleri kocası bunumu dagıttı. sesi çıkmi diyidimki .. sen masaj neyim gecince rahatladım bitenem ya...nassen bacııı.. iyisen hoşsen..

Selamm hepinise ve kucak dolusu sevgiler..Nasılsınız kıslar umarım herşey yolundadır...:uhoh: :uhoh:

Canım benim iim saolsın..Sen nerdeydin Mersinde miydin kıs:rolleyes2: :rolleyes2:

arayı bu kadar açma bi daha güzellik.bende seni çok özledim ya.o güzel oğluşunu öp benim yerime emi

İyiiyiz canım sennasılsın..Bi kaç gündür sizi düşünüyom yaa bayaa merak ediyom sizi..Kafamda da plan yapıyorum güya Elazığda hep birlikte toplanmışız:eyes: :eyes: Super olurdu Wallaaa:bigeek2: :bigeek2:

Eee güzellik diyelim oldu hayal bu ya..Nerde buluşsak acepp ne dersin..Şöyle bize yakışır biyer olmalı bence..:cool3: :cool3:

X