Elaziğ///23

kiz olme sen emi niye bizi kandirisin, bende dikkatli dikkatli bahip inceledim sensin diye. yalanci:)

kızlar ben linkimi özgürden samanyolu olarak değiştirdim tüm gakkoşlara duyurulir

bıgsıze bacum üzülme kader utansin..

güzellik gadanolam iyiyik sen nassan..iyisen..allah iyilik versin gurban..

tüm elezıglı hemşarülerim gakkoşlarım canlarım kandiliniz kutlu dualarınız kabul olsun ....

merhaba canlarim, bigsize samanyolu, guzellik nasilsiniz bakalim, iki gundur internete giremedim, anam sanki bi yanim eksik kaldi. samyeli canim sende hosgeldin aramiza nasilsin? kislar ahan size bi elaziz manisi yazim ha okuyun cok guzel, ben cok sevim bu maniyi

karsimda istanbulun piril piril sinesi
lakin kulaklarimda harputun yanik sesi
yabanci gormedeyim nerde olsa herkesi
sanki nur icindeyim yada dort bir yanim los
gonuller aydin olsun ne fark ederki gakkos

hepinizi opuyorum sevgiyle kalin..........

gadan alam :) cagalarin okulu acildi, onlarin formalari defteri kitabiyla ugrasip duridim iste. allaha sukur bu gun okula basladilar:sm_cool: anam cagalarin gavgasindan usanmisim bu gun okula gittilerde bende rahat bi nefes aldim. eee bacim sen nedisin, annenle ilgili bir gelisme varmi?
su an burda ksam ustu saat 6:37, turkiyedede saat gece 3:37 dir yani hepiniz misil misil uyuyorsunuzdur, hepinize tatli ruyalar diliyorum:sleep:

manin çok khoştu bacım,cagaların irken başlayi he sızin ordaa.bızde 1 aymı neyim galdı valla.ne khoş sen irkenden rahata irdin he..bacısı ondan sonram benimde vardır ha 1 cagam gadan aldıgım.cocikti yemehti temüzlük neyim geçi gidi..sen nerelerin nazlı gulu olmışsan gurban di hele bakam.herput kibisi yohtir ama..neyse caga durmi gidem bakam hele.sonram körüşürik..

bıgsızem gadan aldıgım..nirdesin bacım sen...öslettin gız kendini..iyisen,hoşsen mesele yohtir gurban.anaandan,bacundan haber yohtir gurban.nidicen iştem herkasin bi derdü var iştem.bacısı üzülmeyesin.zamanla iyi hal alır gör bak seen.biz varık da. korkmayasın ha..gurban olmışem yüzün öpmişem ...
,,

walla gadazı alam haber neyim heç bişe yoh.sağolasız bahan destek olduğuz için.he wallah doğru söylisin gız herkeşin bi derdiwar(ablana çok üzüldüm bacım):teselli:

Burdan hepinise slmlarr..Neşeniz ve keyfiniz bol olsun arkadaşlar..Bende Elazığlıyım ama memleketimde diilim malesef :uhoh: 12 yıllık evliyim ve ewlendiğimden bu yana ikamet Ş.urfa..Eşimde Elazığlı ama bi türlü tayin işimizi halledemedik..Bu sıralar yine uğraşıyoruz umarım bu kez hallolur..
Hepinise sevgiler:eyes: :eyes:

bellali aramiza hos geldin, sen yine yakinmissin elaziga ben nedem anam taa amerikalarda mahsur kaldim, insallah en kisa zamanda sizin tain isiniz olur canim. balali bende 12 yillik evliyim 94 te evlendim, senin cagan felan varmi?
gorusmek uzere.........

kislar bakin ne fark ettim belki sizde fark etmissinizdir. hemserim memleket nire formunda en fazla goruntulenen ve mesaj atilan konu elaziglilar formu:bigrazz:
artik baska bise demin ha siz anlayin:smilewinkgrin:

Sılacıım iyi dileklerin için saol canım..Bende 94 yılında ewlendim 1 kız ve 1 oğlum var:eyes: Sende pek bi uzaklara gitmişsin ya ...Yakınlarda tatil filan yokmu hiç..:uhoh:

yakinlarda gelemiyorm malesef,ins gelecek yaz gelecegiz hayirlisiyla. benimde uc cocugum var 12 10 ve 3 yaslari, bende 34 yasindayim :) yaaslandim artik cocuklarim benim kadar oldu. ne guzel ikimizde ayni yil evlenmsiz ben mayis ayinda evlendim, bazen inanamiyorum 12 yillik evli olduguma, zaman o kadar cabuk geciyorki.

aramıza hoşgeldin bellalı.ohh bi tane daha elazizli bulduh anam.silam doğru söylisin gız en çoh msj atılan bizimki:teytey: :teytey: :teytey:

X