Elaziğ///23

ben istanbuldayım.. eşim elazıglı degil zaten..

ama oğlum,annem, babam , kalbim heerseyım su an elazıgda...

hankendılıyım... cocuk islahevının karsısında oturuyoruz..
hergun gırıyorum topıge.. illa kı aynı anda olmak zorunda degılız sanırım... myflover bana igves mısın dıye sormustu..

evet eskı nıckım igves)) görusuruz insallah.. butun gakkoşelerımı öpuyorum....

[QUOTE="NightRose";4271208]Merhaba canım Nasılsın? Geçmiş sayfalarda anlattım ama görmemiş olabilirsin Annem Ağın Kaşpınarlı(Pağnik) Kışın anneannemler merkezde yazın köydeler. Sen neresindensin?kaydirigubbakcemile3[/QUOTE]

benım aılemde ıstasyon cad oturuyolarr bende harputluyumm kız kardesımde agında bı kac yıl yasadıı

ben öğretmen olarak ilk atama 2006 da elazığa gelmiştim
ankarada büyümüş biri olarak elazığa gelmek korkutmuştu beni
sonra 2007 temmuzda evlendim ve eş durumundan adanaya geldim
1,5 sene kaldım elazığda ve şuan o kadar özlüyorum ki
çok sıcak sempatik bir şehir
halkı çok iyi,samimi
ben 2. memleketim diyorum elazığa
buralarda 23 plaka araba gördüğüm zaman akrabalarımdan birini görmüş gibi oluyorum

meraba kizlar ben 3 4 gündür giremiyodum sayfaya problem vardi galiba sizlerde bisi yoktu çok sinir oldum yaa neyse sonunda kavusabildim..... ben yeni mahallede oturuyorum çedenecigim benim yazligim var hanköyde hani hanköyün girisinde site halinde villalar varya iste orda hepinizi öptüm

selam kizlar
ben elazigli diilim ama sevgilim elazigli :)
ama elazig hakkinda hic bi fikrim yok ya.. bana ilk söylediginde nerde oldugunu bile bilmiyodum haritada aramistim baya bulana kadar sırnaşık şey
resimlerine falan baktim güzel bi sehire benziyo ama bana baya bi uzak ve benim hic elazigli tanidigim yok :1no2:
oranin adetlerinden falan bahsedebilirmisiniz? özel bi adeti veya gelenegi neyim varsa yani

valla canim öyle özel agir adetleri yok eskden varmis ama simdi cogu uygulanmiyo senin özellikle sormak istedigin bisi varsa sor yanl1z batidakiler burayi köy gibi biyer saniyo ben buraya istanbuldan gelin geldim benim bile arkadaslarimim cevrem öyle orada nasi yasayacaksin falan diyolardi aslinda burasi tam tersi ben ist da görmedigim lüksü burda yasadim ..mesala gezmelerde bi giydigimi bi daha giymiyorum sacim fönsüz bi yere gitmiyorum her zaman buranin bayanlari s1k yada benim cevrem öyle köyleride var ama kücük bi nüfus baska bisiler varsa sor

yok canim ben orasini köy falan gibi düsünmüyorum zaten dedigim gibi resimlerine baktim ve cok hosuma gitti güzel biyere benziyo
ama elazignin nerde oldugunu bile bilmiyodum dolayisiyla hic bi fikrim yok
biraz internetten arastirmistim tek tanidik gelen cayda cira sırnaşık şey
bide elazig dogu tarafinda kaldigi icin belki oranin degisik adetleri falanda vardir diye düsündüm
sen nerelisin? hemen alisabildin mi yoksa degisik gelen sasirdigin seyler oldumu

canim aslen elazigliyim ama istanbulda büyüdüm yaz tatillerinde 15 gün falan kaliyoduk o zamanlar elazigi çok sevdigimi söyleyemem 18 yas1nda evlendim ilk bir yil biraz zorlandim çünkü bütün düzenim degisti burada hiç arkada_im yoktu hatta bazi geceler çok agladim ama simdi mutluyum artik istanbulu sevmiyorum y1lda iki sefer falan gidip alis veris yapiyorum onun disinda ist da kalmak istemiyorum

hm anladim canim ne güzel ama senin tabi bide kendi memleketinmis tanidiktir hersey :)
sana özel mesajdan bise sorcaktim ama özel mesaj gitmiyo sana fisfisfis

benim ruhum,herseyım memleketım yaa...

fazlamı memleketcıyım bılmıyorum ama....

1gunluk tatılde bıle elazıga gıtmek icin can atıyorum..

elazıglı degıl eşim ve su an tam bır elazıg aşığı..

kurban bayramında yıne ordayım....

Son düzenleme:
hm anladim canim ne güzel ama senin tabi bide kendi memleketinmis tanidiktir hersey :)
sana özel mesajdan bise sorcaktim ama özel mesaj gitmiyo sana fisfisfis

canim niye bana msj gelmiyo anlamadim acaba arkadas listesindemi olman gerekiyo çok özel degilse buradan sor

ee yazmisiz ki konusak....? cumlelerım askıda kaldı ben de sessız takıp edem dedim...

Son düzenleme:
ahada geldim yine kimsecikler yok yarin misafir gelecek hazirlik yaptim yeni geldim blgsyarin basina bi tarftanda cocuklar hasta onlarla ugrasiyorum bu hafta benim için yogun gececek cuma günü parali günüm p.tesi mevlüt var.. off üst üste geldi neyse sizler ne yapiyosunuz

oyyy ne guzel.............

şikayet etmıyosun dimi?

bende bılet bulamadım ya..... ucakla gelmek istemıyorum... napcam bakalım... 6sında elazıgdayım allah kısmet ederse...

selam arkadaşlar ben de aslen elazığlıyım ama istte büyüdüm.bütün akrabam elazığda.1 senedir burdur da yaşıyorum.buralara alışmak biraz zorr oluyor.sizleri bulmak ii geldi forumda ilk buraya yazdım bu arada.

aramiza hos geldin umarim iyi vakit geçirirsin

oyyy ne guzel.............

şikayet etmıyosun dimi?

bende bılet bulamadım ya..... ucakla gelmek istemıyorum... napcam bakalım... 6sında elazıgdayım allah kısmet ederse...

e sen niye bu zamana biraktin bizim akrabalarda gelecek bayramda onlar çoktan biletlerini aldi erken alinca indirimli oluyo neysenem umarim bulursun bileti de özlemini giderirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…