Elaziğ///23

bayanlar bende elazığlıyım anam ama şu an balıkesirde ikamet ediyoruz eşimin işi ve benim üniversite nedeniyle tanışmak isterim sizinle teşekkürler:teytey:en büyük elazığğğğğğ:lepi:

günaydın hoşgeldin canım aranıza

eşin ne iş yapıyor bitanem

Elazığ lılar cok sıcak dimi.sizler de sıcaklardan bunalıp bilg. başına geçmiyosunuz tabii..neyseherkese selamgamyoncuiremsugamyoncuiremsu

Selam arkadaşlar bende Elazığlıyım ve 2 hafta önce oradaydım 14 yıl aradan sonra...

canım ben yenı uye oldum artık yalnız degılsın

merhaba kızlar bende elezıg lıyım hepinizlen tanışalım

eloazıglılar cogalmıs massallhhh kızlAr aramza hosgeldınızzz

hadi kızlar nerelerdesiniz hareketlendirin buraları yakışmıyo elazizlilere :teytey: :teytey: :teytey::dance: :dance: :dance: :lepi:

merhaba bende Elazığlıyım ..ama bu kadar azmıyız yafu burda ..

ben ağınlıyım dimple2 ciğim ..neden kimse yazmıyo burayı bukadar sahipsiz bırakıyosunuz kızlar

ben ağınlıyım dimple2 ciğim ..neden kimse yazmıyo burayı bukadar sahipsiz bırakıyosunuz kızlar

Selam Canım.. Benim annem Ağınlı. Doğma büyüme İstanbul'da olmama rağmen çok seviyorum. Sen neresindensin? Antalya'da ne zamandır bulunuyorsun?

Son düzenleme:
ayy ne güzel ya yeni üye oldum bende elazığlılarla karşılaşmak çok güzelben hümeyra evliyim 24 yaşındayım 1 bebeğim var

oy maşallah enesin annesi allah bağışlasın yavrunu
bende elazığdayım kızlar ama eşimin görevinden dolayı palulu olan varsa görüşebilirim yani :))
elazığı güzel die tercih etmiştik görevimiz 2 yıllık bir yılı devirdik haziranda yolcuyuz allahın izniyle elazığlıları seviyorum gercekten iyi insanlar allah razı olsun hepsinden

ben paluluyum evet gerçekten elazığ güzel şehir.eşinin işinden dolayımı burdasınız.bide galiba bebek bekliyorsunuz allah kolaylıklar versin.:CüvCüv:

merhaba güzel hemşerilerim.bizde eşimin işi dolayısıyla d.bakırdayız ama sık sık gelirim elazığa.öpüyorum sizleriia.s.

oyyyy memleketım koktu sankii................................

çedene,dimple merhaba naqsılsınız?
çedene takvimin beni güldürdü."goca gafalım" hee:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…