Elaziğ///23

onu ilk ben okudum..ona bişi derdimde..neyse

biz nededikte kızdı anlayamadım

kızım bırak şimdi puanı muanı.mesajdan haberin yok herhal

keşk senın kader yüreklı olsahk

daya yiyik oturik,sen iyi etmişsen vallahk

guzellik bravo canim sen kazandin, ahcik kelimesini bilen varmii? bulun bakalim, ama her halukarda guzellik birinci oldu.
kizlar bu kufur eden kisi zaten yeni uye olmus, tahminim sirf elaziglilara kufur etmek icin, yeni uyelik acmis birisi bu. kim bilir belki baska nicle hala daha kk dadir.hasta insan lar cok buda onlardan biri sanirim. bosverin kafaya takmaya degmez bence

guzellik, cesaretinden dolayi seni kutluyorum, o kadar cok si
ddet goren dayak yiyen hemcinslerimiz varki. hic biri birsey yapmiyor dayaga kufure herseye kaylanip oturuyorlar. benim en yakin arkadasim yillarca esinin her turlu iskencesine katlandi ustelik cocugu olmadigi halde. 4 yil bu sekilde yasadiktan sonra ayrildi simdi neden daha once ayrilmamisim bu kadar beklemisim diye yillarina aciyor.

cevap verim kirtik, azicik demek

bigsize, canim ya cok ozledim elazigi, camurlu yollarini bile ozledim gurban. hele o harputun kalesine azmi giderdik, simdi ancak resimlerde gorebilim
en son 1999 da gitmistim elaziga, sen en son ne zaman gittin. canim ya annenle olan durumuna cok uzuldum ins en kisa zamanda hersey duzelir. diger aile fertleri nasil babn, kardeslerin felan onlarl dami kusler sana yoksa? sadece biraz sabir anneler yufka yureklidir bir muddet sonra seni affedecektir ins. kiz sen niye kactin vermedimi annen gil yoksa

ben görmiyeli 7 ay oluyo.diğer fertlerle konuşuyorum sadece annemle konuşmuyorum.oda inşallah düzelir

duzelir canim anneler yufka yurekli olurlar eminim bir muddet sonra barisirsiniz, senin icin her zaman dua edecegim

]kızlar elazığı özlediyseniz yarın saat 14.30da tgrt de elazığ belgeselinin 2inci bölümü yayınlanacak.ahan durun size bi resim gösterem....
Link Silinmiştir.

tesekkurler canim, izzetpasa camiiii ay cok guzel valla

bıgsıze hemşerim öylesine özlemiştimki beni aldın ,oralara götürdün.canım emegine teşekkürler.sağolasın.kendimi orda hissettim bir an valla.

canım o resimdeki telefonlu ...senmisin...

çok güzel çıkmışsın.canı ben sorun unu tam anlamamişem.isterisen yaz konuşah.dertleşek.ama hayatta hiç bir şey takmaya gelmez.elazıg turu çoh güzeldi gız kurban...

YAW BEN 2.5 YIL ÖNCE KAÇARAK EVLENDİM.ŞİMDİDE ANNEM BENİ Bİ TÜRLÜ AFFETMİYO.ONA ÜZÜLÜYORUM

ozgur ne dikkatlisin bende bahtim resme ama anlamadim resimdekinin bigsize oldugunu. bigsize cok guzelsin canim ya. uzulme ne olur hersey yoluna girer, git annenin boynuna saril seni affedene kadarda birakma. ellerini op yuzunu op sen benden barisana kadar seni birakmicam de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…