Elaziğ///23

anam 15inde gidiyo
sen seni ona göre ayarla nevin karısı tabi kesin beni düşünüyosundur sahte sarışın

burçin gün perşembe günü

damla

sizin ev galeri 23 den anbele sağından sokak ini bakısin görisin bi zokak var gri evler var cigerim oramı yoksam o binanın aklasında kaba inşaatı bitmiş var yoksam omu egerki oysa bacıma diyem hemin o önümüzdeki yılın haziranında biter digerise dışı hoştu amma uzaktan gördüm belkide bizimki kadar güzel degüldür :))

günaydın kızlar...

tubiş geçmiş olsun cnm sanki gözüm seni biyerlerden ısırdı gibi :))) adın şehrin ailenin gelmesi falan :) senin meslek ne :)

kız gamze annen ne zamana kadar burada :)) yaz çabuk ona göre gün yapacam :KK70:

canım elazığda birbirini tanımayan az insan var zaten bi yerlerde denk gelmişizdir mutlaka :)
ben bi esnaf odasında genel sekreterim.
aynı yıl doğumluyuz aynı okul bile olabilir. ben mezrede ve balakgazi lisesinde okudum.
ama mehmet akiflisesinde de çok arkadaşım vardı gelir giderdim :)
bir de köy hizmetleri lojmanlarında oturuyorduk.
bu kadar yeter herhalde bak bakalım gözlerin ısırıyormuymuş :KK9:

günaydın kızlar...

canım elazığda birbirini tanımayan az insan var zaten bi yerlerde denk gelmişizdir mutlaka :)
ben bi esnaf odasında genel sekreterim.
aynı yıl doğumluyuz aynı okul bile olabilir. ben mezrede ve balakgazi lisesinde okudum.
ama mehmet akiflisesinde de çok arkadaşım vardı gelir giderdim :)
bir de köy hizmetleri lojmanlarında oturuyorduk.
bu kadar yeter herhalde bak bakalım gözlerin ısırıyormuymuş :KK9:

canım ben elazıg da oturmuyorum ama çok yakın mesafedeyim:) bu ardabende balakgazi mezunuyum 98 mezunu :)
nevin kesin tanır seni hafızası çok kuvvetli

valla gamze abla hangisini söylüyosun anlmadım ama ben sana tam tarif edeyim:))
galeri 23 den hemen aşağı iniyosun ,solda kiremit rengiyle kahveli bi site ama sadece bizim bina boyanmış diğer binaları kaba inşaat daha
bizim bina bitti korkma :))bugün evin boyasını yapıyolar:KK64:

eyi damla bi an korktum

gülşen karısı niye hiç gelmiyo buraya

onun bilgisayarında problem var galiba bu siteyi açmıyo bilgisayarı:)

günaydın kızlar.nasılsınız? benim beynim sulanmış durumda :111: soru çözmekten uçmuş durumdayım. bana pazar günü için dua edin ne olur. 70 alayım hayırlısıyla. 71 istemim valla. fazla alırsam Allah ihtiyacı olanlara versin. nevin safir evlerine internetten baktım çok güzel ama şirket çok güven vermiyo. yani geçmişi pek yok. yinede sen bilirsin, evler kaçtan başlıyo fiyatları. bu arada dün seni rüyamda gördüm. ankaraya geliyodunuz eşinle. yoksa ankaradamısın kız?

hayırdır inş alişim :))
safirlerin 1. etap başlarken teklif etmişler eşime oda güvenmediği için girmemiş ama pişman oldu :))
şuan bişey yok zaten bekletiyo gene bakalım tek sorunumuz bel ağrısı :KK43: farklı bi yöntem bulmuş şimdide endoskopik operasyn tarzı bişey medicanadaymış oda yeni kimse bilmiyor yaptıranlardan yorum duymak istiyor bu onu düşünüyo ama gene bekletiyo
bakalım bu ameliyat işi bi olup geçseydi ya çok bunalttı benide
drun adı sanırım hakan yakupoğlu çıkıyo aratınca bu yöntem

günaydın kızlar
gaamzee sildinmi farların yoksam bugün yine gezmenmi var
alevvv ellerine sağlık tatlımmm

sizin dilinize düşüceğime tuvalete düşem daha iyi

doğruyu sölemek gerekirse hala far kalıntıları var gözümde

günaydın kızlar.nasılsınız? mağdurum ben mağdurum. sınavım iyi geçmedi ya. offffffff niye böle olduki? çok basit işlem hataları yapmışım. neyse sağlık olsun diyelim artık. gamze şu senin farı çok methetmişler merak ettim kız. yokmu foton filan.

slm kızlar çarşamba elazıg a geliyom bende ablam geliyo istanbuldan :) özlemiştim yaa
alişim sıkma canını saglık olsun umarım 70 gelir
gamzem sen bu karılara bakma sür farları yakışır :21:

alısim ıns 70.99999999999999999999 alırsın:)
özgul goruselım cnm

NEDİSİZ KIZLAR BENİM KÜÇÜK OĞLUM HASTA :KK43:(

herifimde diyarbakırda aanbele otirim

günaydın kızlar. gamze geçmiş olsun. çocukların hasta olmasına hiç dayanamam. nevin özgül sağolun. inşallah bir mucize olurda istediğim puanı alırım. tabi herşeyin hayırlısı. şebboy resimlerine baktım iyice göbişin belli olmuş. kaç kilo aldın? damla, burçin sizler ne yapisiz? güzel hatunlar :82:

kızlar bowlinge gidelim bu hafta veya haftaya herkes müsait olduğu günü desin buradan veya fbden :)

günaydın kızlar. gamze geçmiş olsun. çocukların hasta olmasına hiç dayanamam. nevin özgül sağolun. inşallah bir mucize olurda istediğim puanı alırım. tabi herşeyin hayırlısı. şebboy resimlerine baktım iyice göbişin belli olmuş. kaç kilo aldın? damla, burçin sizler ne yapisiz? güzel hatunlar :82:

canım bazen 4 bazen 5 kilo :))

nevin ben ne bu hafta ne haftaya müsait değilim:KK43:((haftaya boya işlerim var :KK43:ama siz ayarlayın benzaten gelsemde atamam top felan:))

gamze geçmiş olsun cnm noldu neyi var cücüğününnn

Son düzenleme:
kızlar her gece acillerdeyiz serum takılıyo geri geliyoruz öldük bittik
dün tam 14 defa ishal yaptı yanında kusma

bugün 10 dafayı buldu ve her defasında komple üst değiştiriyoruz annem çamaşır asıp katlamaktan bıktı

bide 6 gündür sürekli ayağımızda sallıyoruz hiç gözünü açamıyo

2 saat önce yürümeye başladı biraz etrafıla ilgilendi inşallah yarın daha iyi olur

hıııı bide exstradan annemle büyük oğlumla annemde cırcır oldu

suyu hazır kullanıyoruz ama ne oldu anlamadım

küçük oğlumun tahlilleri hep temiz çıktı mikrop yok acaba cereyandamı kaldı ??bilemiyorum

anaa çok geçmiş olsunn:KK43:(
iyiki annen yanında o olmasa ne yapardın şimdi

X