Elaziğ///23

hahah
atakana dedim annen gittimi yes dedi :) o galiba pcden gitti diye anladı geceden beri üzüldüm siz göbek atacaksınız diye neyse biraz hafifledim

ilk günaydın bizden :) 6 da kalka neva hanım ekibi iyi günler diler...

yok kız güllüşen gittim ama 5 dk durmadım heralde acayip kalabalıktı ve organizasyon sıfırdı:)üstüste oynuyolardı ee bide sizdeyoktuz sıkıldım durmadım hatta turmadım bile yasminde idare eder işe daha şıııık daha güzel olabilirdi yüzü zaten güzel ama elbisesi çok sıradandı yani daha hoş bişe olabilirdi ama rengi güzeldi nevooooo sende kurtlanma bak bende durmadım sen yoksun ben neye duram oncaaa:)

burçin iyyiyim cnm daha iyiym sen nasılsın
kızlar cmartesi gidiyorum adapazarına ist la inicem ordan geçicem hehehee bi istegiz varsa süleyin

günaydın kızlar. gamze tıp fakültesi, halk sağlığında giriyom doktoraya. öğrenci işlerine benim yerime başvuru yapan akrabam sormuş, başvuru çokmu diye, başvuru çokta yabancı dili en iyi olan bu demiş yani ben:)) bakarsınız tayinimide il sağlık müdürlüğüne yaptırırsam eylülde tamamen gelip yerleşirim. hem doktoramı yaparım hemde kayınvalidem 2.çocuğu yapıp eline veririm,oyalansın artık. yani çocukta yaparım kariyerde. sağolsun beni rahata alıştırdı ya...
gamze eğer fırsatım olursa kaynıma söylerim öğleden sonra bırakır, azcık otururuz ama dediğim gibi inşallah işim erken biterde görüşürüz.
nevin kıskanma seninlede haftaya ankarada görüşecez inşallah.
bu arada şebnem benim elazığ sınırlarını geçeceğimi duyduğun an, sen şehri terkediyon bacım. allah bilir ben elazığa taşınınca sende başka şehire taşınırsın artık
bua rada gamze sana özelden mesaj atayım telefonumu, sende bana ver, hatta nevin sendene alayım ya, nasılsa lazım olacak....

yaa bende diyorum kimin nişanından bahsediyolar yaseminin nişanı dündüü unutmuşum yaa damla sen niye gitmedin sende unuttun heralde yoksa arardın beni

ayyy alisim allah korusun kızzz deme öyle:)
ee bacım ya bayram tatilinde geiliyon ya sömestr eeee insanın ailesi dışarda olunca böyle tatil fırsatlarını değerlenddiriyo
neyse sen elazıga gel inşallah yerleş boolbooool görüşürüz

bakalım şebnem. çokta isteyerek geleceğimi söyleyemem. çünkü eşimin yüzü çok yumuşak, çok iyi niyetli. orda bi nefes aldırmayacaklar bize, bundan eminim. ama elazığda bazı işler daha kolay yürüyor bunu kabul etmek lazım. benim ve eşimin kadr olayı filan. yani ben kayseri ihtimalini hala düşünüyorum,eylülde kadro açılırsa onada başvuracam, kazanırsam artık elimizdeki imkanlara göre karar verecez... ama artık özellikle çocuk işi benim de gözümde büyüyo, en azında elazığda 2.çocuğum rahat büyüteyim diye düşünüyorum...

tamam alişim

bişiler daha yazacaktım ama ne unuttum (

dimple bu arada ıhlamur, zencefil,tarçın ve bal çok iyi geliyor. eşim ne yaptıysa nafile öksürüğü geçmedi de bunu içtimi rahatladı valla...

yaa bende diyorum kimin nişanından bahsediyolar yaseminin nişanı dündüü unutmuşum yaa damla sen niye gitmedin sende unuttun heralde yoksa arardın beni

ay evet aa bende unutmuşum,yoksaa arardım tabii giderdik
ama baksana iyiki gitmemişiz hoş değilmiş:26:

kızlar hiiççç üzülmeyin şu nişan için nurşene gittim bugün çok sıkıcıydı dedi yer yokmuş müzik sıfırmış falan valla bende rahatladım öle duyunca...hııı bide fotoları gördün hiç begenmedim elbise ve saçını elbisesi mavi ve kabarıktı çok kötüydü yani((

hadi yaa çok övüyodu elbisesini ,ben tahmin atmiştim ama öyle olacağını

iyi geceler kızlaaaarr

şebnem nerelerdesin kız uğra bana

günaydın kızlar. bugün çok yorgun hissediyorum kendimi. akşam olsada uyusak

hayırdır gülşen niye yorgunsun ?????????????

aklıma bişi geliyo ama nett ortamında açıklamıyım :92:

yok canım aklına gelen şey değil. cuma sendromu zaten istemem şimdilik. elim ..oktan yeni kurtuldu. biraz rahat edeyim ya.

aaaaaaaaaaa
evet alişmmiş

olsun yinede geçerli tesbitim

nevin anlarsınyaaaaaaaaaaa

kız ne şifreli yayın yapıyonuz. açık açık söyle ya. bu arada gamze sen cebini göndermedin bana.ben sana özelden attım demi tel numaramı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…