Elaziğ///23

he kız güllüüüşennn:)
damlaaa ne zman paylaşıcan bizimle o resimleri:)

evet resimleri bekliyoruz. bu arada günaydın kızlar:))
burçin geçmiş olsun oğluşuna, çocukların hastalığı demeyin. benimki kreşe başladı başlayalı burun akıntısı bitmiyod. çok şükür evde bakıldığından beri iyi. umarım senin kuzuda toparlar.
nevin bizim ev tofaşın arkasındaki tuzsuzoğlu inşaat varya, orası. bakalım hayırlısı. nasıl oturacaksak,orasıda kısmet işte. ama yatırım olsun diye girdik bi kere. inşallah sonuna kadar götürebiliriz. şebnem geçmedimi hala bulantıların. gavisconmu verdiler sana. Allahtan benim ne midem bulanmıştı nede baş dönmesi. hatta üstüne iştahım artmıştı. masada ne bulyosam silip süpürürdüm. geçenlerde eşim 2. çocuğu isterim diye tutturdu. neyse uzun konuşmalarımdan sonra şimdilik eylüle erteledik. bakalım artıkın. geç olsun temiz olsun demi.

hayırlı günler kızlar
sebnemcim geçmiş olsun canım mide yanmasına bana dr um önce gaviskon vermişti o kar etmedi sonra panref verdi hiç yanma olmadı onu kullanınca:)

:104::104::104::104:

akşama balık yapmak istiiim
bakam herif getiracekmi

2 3 tane var resim yolluyayım mı onları,videoya çektim o güzel..
hııı sanki kendileri bana nezaman yollamış siz yollamadan bende yollamam artık banane

haklısın damla vallaha bende yoluycktım güya geçen resimleri:)

damlaaa burda mısın msn kapalı da

yollarım yolarım şaka yaptım bişiler yiyem ondan sonra olurr:125:

ya bana niye cevap vermiyosun

cevap verdim aa:)) bi önceki sayfanın sonuna bak hele töbe töbe

ben cd yapabilirim en fingirdeğinden :)) ama cdim yok maalesef :)))

:82::82::82:gülşen damla mail atmıştım şarkı dinledinizmi

dinliyemiyorum kii ömer kurtlar vadisini izliyo sesini açtırmıyo(hiç bişey anlamıyorum:95:
yapacağınız cd ye bunuda koyun ama çok güzel,o benimkinide koyun haa

kulaklık tak dinle sözlerine dibin düşecek

günaydın kızlar. nasılsınız? ne var ne çok? ben bugün saat 9'da uyandım. koştur koştur işe geldim. mesaimde 9'da başlıyo düşünün. hep gecikiyodumda bugün pik yaptım. nevin hel şu müzüktan bandsa gönderde uykum açılsın, bende işyerinde oynayayım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…