Elaziğ///23

şebboy yeni avatarın çok sevimli. kızlar ben tükeni kapatam, eve gidem, öpüldünüz güzeller...

valla elimde olsa bugün doğurum çok sabırsızlanıyorum

melek bende çok sabırsızlanıyordum kalbim çarpıyordu heyecanlanıyordum :))
bak şimdi 4 aylık oldu bile kızım :))) çok güzel gebelik annelik minik bi bebeğinin olması....çookk

aynen valla bir an önce cinsiyeti belli olsun istiyorum alışveriş yapmak istiyorum hiç zaman geçmiyo

damlacık bu taraflara gelirsen uğra çorabını al kahveye gelicen sandım

ooooooo daha günde alırım ya bişey olmazsa..
siz hediyelerinizi verdiniz mi birbirinize,kaçırdım bak göremedim suratlarınızı

günaydın kızlar, nasılsınız?ben bugün niyetliyim, hazır günler kısaykene borçlarımı tutayım

alişim bende tam niyetlenicektim hastalandım

tüh görüyomusun benim bi suçum yok

ben tutacaktım

allah kabul etsin cnm
hediyelerimizi günde verecez sende görürsün damla :)

ya kızlar en son meleğe gitmedinizmi? ben artık foto filan göremiyom ya. yazık bana. nevin bu arada kızın nasıl? huysuzluğu geçtimi biraz? dimple benimde hastalığım dün bitti, ucu ucuna tutayım yoksa bitmez yahu. 2. çocuğu eşim mart gibi istiyoki mecburi hizmet ve askerlikte Allah nasip ederse ücretsiz izinde olayım bide benim tayin işimle uğraşmayalım. bende en azından ramazanı geçireyimde ondan sonra diye erteliyorum, çünkü kızım 4 yaşına geldi hala benim oruç borçlarım bitmedi. gözümde dağ gibi

allah kabul etsin alisim ne güsel bende 2 gün adak tuttum hemen tutmam lazım dün eşim anju oldu çok şükür hiçbişe çıkmadı tutucam inşallah

şebnem geçmiş olsun canım gözün aydın bişey çıkmamış..allahım korusun yaa kocalarımızı çocuklarımızı....

gozun aydın şebboy rabbım kocalarımıza cocuklarımıza ve aılelerımıze saglıklı huzurlu omurler nasıp etsın

slm aleve gitmişsiniz ne güzel bende evde çaganan ugraşim kızım gece 4 e kaadr uyutmadı allah ım bayılacam artık yaaa noldu bu kıza bilmiyom
sebnemcim çok geçmiş olsun canım ..bebegin kesesini gördünüz demi sebocum
floversım sen ögren sonra ben ögrenem arabayı :) taktik verirsin bana:)

aaaaaaaa gerçekten burçin hayırlı olsun. bak özgül hatırlatmasa bende unuttum. şebboy bu arada sanada büyük geçmiş olsun eşine. neyse sonuçların iyi çıkmasına sevindim. kızlar sahura kalkmamam rağmen çok rahattım bugün, hiç acıkmadımda susamadımda. dimple tavsiye ederim, kısa günde kolay oluyo valla. yoksa borçlar bitmiyo.

burçin canım güle güle kullan arabanı....özgülcüm benim oglum bir yaşında ve hala gece dörtten önce yatmıyo alıştım artık ben.bizde sabah geç kalkıyoz napalım bebeklikten beri öyle gidiyo:)

tsk ederım kıslar rabbım saglıkla kullanmamızı nasıp etsın

şebnem abla geçmiş olsun,
neremle okuyosam yazıları bunlar geçmiş olsun deyince döndüm baktım

hadi yaa kız allah sana yardım etsin yaa .. çok zor gerçekten uykusuzluk sabah uyudugumda geceniin tadını alamıyorum ama ben off allah ım ikincisini düşünemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…