Elaziğ///23

damla hayırdır kız niye gözüne girmen gerekiyor bacım kayınpederin? pardon hayınpederin?

teşekkürler dimple. kızlar sizinde yeni yılınız kutlu vede mutlu olsun.

sizlerede kızlar
güzel bir sene geçirmemiz dileğiyle hep beraber...

Mrb Kızlar.Şehit İlhanlar caddesinde dolmuş duraklarının orada arkadaş internet cafenin yanında kuaför laila var... :) O kuaförün telefon numarasını bilen varsa bana özelden msj gönderebilirler mi? Ben Kayseride yaşıyorum.Saçlarıma dip boya yaptırcam da oraya danışmak istiyorum ama bende telefon numarası yok,bulamadım da...İnşallah bileniniz vardır :)))))

benim mekanımdı laila valla şimdi bilemiyorum hiç lazım olmadı yarın bulurum istersen

benim mekanımdı laila valla şimdi bilemiyorum hiç lazım olmadı yarın bulurum istersen

Ay çok sevinirim canım.Özlem ablaya renk danışmam lazım ama bi türlü numarayı bulamadım...Elazığda olsam benim mekanım olmaya devam edecekti de Kayseride Özlem abla gibi bir kuaför bulamadım

evet hep beraber inşallah herkes mutlu huzurlu geçirsin bu yılı
şey a kaynatam ev alıyo bize
geçen gün beni aldı ev gezdirdi birkaç tane,
karar verecez işte yarın bide içlerine bakacaz annemle hele bakalım
günüme yeni evime gelirler inşallahhhhh...

Son düzenleme:
kaynanamgile gittik yemek yedik çıktık mislanda gittik,canlı müzik vardı başımız şişti çıktık hemen:))

elazığ ölü şehir gibi ya normal günde daha canlı sanki..
en erken ben geldim eve heralde kimse yok

nası gideyim tatlım ben sömestr tatilinde annemlere gidebilecekmiyim diye düşünüyorumm
ama kıbrısa gerek kalmadı kurt murt kalmadı hepsinden arındımmmmm
yavaş yavaş sakin sakin döktüm kurtcuklarımıı
allahım hepimize güzel sağlıklı huzurlu bi yıl geçirmeyi nasip etsin

kıs ne ölüsüüü yer yoktu diye arkadaşlarla gidemedik levent önceden bize yer ayırtmıştı snradan arkadaşları diyince yer ayarlayamadık dedik ozaman hepimiz başka biyere gidelim tıka basa dolu
kafe edo akgün sultansarayı eğlence tam gaz yanii
akgün içkilidi ama orayı istemiyoduk neyseki yerde yokmuş zaten arkadaşlar gelemdi yani biz sultan sarayına gittik

kapalı yerler doluydu canım onu söylemiyorum..)
sokaklar çok sakindi hiç bi süs müs bişey yoktu onu dedim

ohh iyi yapmışsın,bizim yerimizede oynasaydın:))

Son düzenleme:
ne berbat bi gün sabah 6 da yatağa girdim

hay şu çocuk isteyenlerin aklına............................

burçin niye sesin çıkmıyo

buralardayım gamzecımm oyle bakınıpp gecıyorummm pek fazla sohbet olmuyoo artıkk sayfamızda benden ondan yazmıyorum :)))

yaa kızlar noldu 2011 size iyi gelmedimi nee heskeste bi suskunluk hani buranın demirbaşları niye yoksunuz herkese iyi seneler

günaydın kızlar. hakikaten topik pek bi ıssız olmuş. niyekine? ben haftasonu enerji topladım bunada ihtiyacım varmış. haftayada ingilizce kursuna yazıldım. hayırlısıyla kazanacam inşallah.

nedisiz çağalarımmmm

alişim hadi kolay gelsin

nevin
şebnem
özge
damla
gülşen
burçin
sema
alev
melek

bizim gruptan başka kim vardı

alişim seni yazmıyorum sen burdasın

naaaaaaaaan kendinize gelin topicimizi öldürmeyin

Son düzenleme:
günaydınnnn
evet yaaa neden yokuz ki ortalıklardaa herkesi bekliyorum bende sohbeteee
kızz pijamalrımız geldimi gamze hanım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…