Elaziğ///23

he valla senin düğününde çok güzel olmuştu sende çok güzel olmuştun :KK34:

hemde sende daa çok ağlamıştım vallah,hatta bi adam bu kız gelinin neyi diye sormuştu:)))

nilayda biyerlerini yırttı fatih fatihh diye daa aldı otursun işte,demi melekimmm:KK54:

selam kızlar. dün sınavım ne iyi ne kötüydü. yani orta hallice. yani sınavdan istediğim puanı alabürümde almayabülürümde. bakalım hayırlısı. gebeler nasılsınız? bulantılar varmı? yarın annem gidiyor, kayınvalidemler geliyo. büyük gün yarın!!!!

günaydın kızlar.. gece ben uyuduktan sonra bazı arkadaşlar bişeyler yazmış ama hiç alınmıyorum çünkü gerçeği biliyorum :KK76: alişim bulantılar fazla değilde gece yine dişim tuttu çok kötü bi geceydi şebnemin nasıl gidiyor acaba genelde altıncı haftadan sonra bulantılar falan başlıyomuş

damla düğünlerde bende çok ağlarım niyeyse (aklıma geldi birden unutma sen bu ay hamile kalıcan ona göre çalış)
zaten yapı olarak sulu gözlüyümdür

nevo sen ele şişesin olasın bi davul (yo yo üzülme şaka yaptımm)(incelesin olasın bi dal)

alişim annenin yolu açık olsun kayınvalidene bişi demiyom hoşgelmiş oğlunun evi ne yapak ya

he dimple oğlunun evine geçen hafta gel dedik gellmedi. torunu hastaydı ya keyfinden olurmu hiç. ama bak şimdi ne güzel oynaya oynaya geliyo valla. nasıl olsa torunu iyleşti demi. ben daha bişey demiyorum bir insan ancak bu kadar ruhsuz olur, bu kadar ehli keyf olur. yani yorum bile yapamıyorum.

günaydın kızlar hayırdır kimse uğramamış. dün akşam ne yaptız tek tek rapor istim sizden.meraklandım şimdi.

ben hiç bişey yapmadım :KK70: üstelik başağrısı vardı yattım biraz kızımla :KK70:

buraya kimse gelmiyo daha niye kızlar noldu

benim dün vınnım krılmıştı onun için gelemedim

küçük oğlan iki parça etti eşim görmeden yapıyım dedim oldu 100 parça

günaydın kızlar. nasılsınız? hakikaten nevin ve dimple haricinde kimse uğramamış. merak ettim bu kızları nerdeler? iyimisiniz kızlar? ha bu arada poşetçey uzun süredir yok? haber alan varmı?

bizi beğenmiyen ölsünn:63:

benim dün akşam günüm vardı,bana geldiler..burdaki bazi şahıslarda vardı:)))hiç yardım etmediiler banaa,tek başıma onca bulaşığı yıkadım:KK43::KK43:

hadi beee o kadar dedim kalk yıkayalım kalkmadın iyi oldu sanaa:KK57:

oy damlacım,evsahibide olsan,misafirde olsan bulaşık işi sana düşüyo galiba.

evet aa beni küçük bulmuşlar eziyolar hepp:KK59:
he kız şaka yapıyorum ha:))dediler toplayalım diye ben bırakmadım sonra da söyleniyom böyle:KK9:

damla sendemi ağladın
sibel şebnem facete yazdılar çok ağlamışlar :KK70:

X