Elaziğ///23

e ne yapam ya
kaç gündür doğru düzgün buraya geliyolarmı

kız gülşen düğüne gitmedin mi sen

kız gelecekti haa efe ateşlenmiş gece ondan gelmedi
kız öyle üzüldüm nilay büssürü ağladı,herşey iptal olmuş çok kötü oldu düğün(
ama nilay çok güzel olmuştu,msn açın size yollıyayım

hadi ya erken gelmenden belli zaten nilayla birbirimizi pek sevmezdik ama üzüldüm yinede

gün geçmiş olsun efenin ney ivar ii bak damadıma kırarım kafanı bak
aliş inş iyi puanlar alırsın sınavlardan
gamze istediğin kadar de şişesin diye zaten şiştiğim kadar şiştim oooo :))
gız damla niye iptal olmuş? niye ağladı? erkenmi bitti? nolmuş? nedürr :)))) tez yaz çatlarım bak ahaaa bayılıyoma
melek ve şebnem çağalarız nedi

ne ede sancı vermekten başka dişim tutmuş yine çok kötüüü.. aman bu damlayla gülşenin uyuz bi arkadaşı var onun düğününe gitmiş kız çok ağlamış bu da ona üzülmüş

kız nevin azı dişleri çıkıyo. Hı buarada gelde bak damadına yoksa almam kızını ona göre MELEKCİM nilayımız uyuz degil kız çok tatlıdır valla sizin yıldızlar barışmadı ondan

Son düzenleme:
ay nevin ablacım bi arkadaşım var demiştim ya nilay adı düğünü var diye..
bugündü işte gittim işte,1hafta önce erkek tarafının akrabası öldü,o yüzden herşey iptal olmuş..
mevlütlüylü düğün zaten,ama planladıkları bazı şeyler olmamış çok üzgündü((

öle ağladık öle ağladık((((

melekten çok ağladım bundaa,eee bu arkadaşımı daa çok seviyomuşum meğersem

canım arkadaşım benim nilayııım:)))))))))))))))))

Son düzenleme:
ooooo tehlike çanları çalmaya başladımı ne inanmıyorum benim bildigim melek bunu yutmazzzzzz

Son düzenleme:
yalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnnnnn vallahiiiiiiii yalannn bunda hiç ağlamamış ha haha benimkinde salya sümük olmuştu aynen böyle ispatlayabilirim resimleri var ama ben hiç ağlamamıştım

benmi çıldırdım hahahaha nilayın neyini kıskanacam benim düğünüm süper olmuştu ohhh

neyse damlacım seninle salı günü görüşecez bekleeeeeeeeeee

ama okula başladıgı ilk gün bile nilay vardı yanında ve ozamandan beri hiç ayrılmadılar tabiki onun yeri farklı olur demi damla:)))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…