Elaziğ///23

canım sagol yaa metsil denemedim nurseyi verdi dr onu deneyem olmazsa onuda alırız 40 lı ikenbebişim akıllı idi yaa bikaç gündür huyu degişti aslında yediklerimde agır şeylerdi off insan ne yese gaz yapıyo malesef zaten hamileligim stresliydi bide sınav kötü geçti daha stres oldum
senin sınavlarda başladı inş hepsi iyi gecer kolay gelsin canım

Son düzenleme:
sağol özgülcüm ama benim sınavları çok stres yapmıyorum çünkü benimki imkanlarım daha iyi olsun ve seçeneklerim artsın diye. yani ben daha çok şansımı deniyorum. eşimle gırgır geçip duruyoruz. hangisinde sayısal loto tutacak diyoruz filan. benimkisi daha çok elazığa dönmemek için. doktora başka il olursa elazığa dönmek zorunda kalmam. yine yanlış anlaşılmasın elazığla sorunum yok, sorun kayınvalidem:)) esas ondan kaçıyom ben valla.

özgül eğer çekinerek yediğin bişi olursa bi çay kaşığı kimyonu at ağzına üstünede bi bardak su iç hem sütte yapıyo

ben sabah akşam bi çay kaşığı yiyodum bide yemeklerimin üstüne sepiyodum

anne çaylarının ve bebek çaylarının içeriğindede kimyon var

hım bildigimiz baharat kimyon yani tamam canım sagol deneyem bakalım yaa çok üzüldüm kızıma öyle acı çekti kaçgündür

oy kızlar siz şişesiz mi şişmiyesiz mi nediyeme bilmim ki hele bi teki bile demiş mi ki bu sema nerde öldümü kaldı mııı bu ay ona gidecektikk hiç sesi yok nediii küstüm sizeeee
neysem daha nedem bana gelince hepinizinden hesabını sorarımmm müsil ilaçı katacam yiyeceklerinize cırcır olunnn

şu detayı da söliyeyim yardım etmeye gelene müsil katmam cırcır olmak istemeyenlere duyurulur

sema sen zaten srekli buraya takılmıyosunki hafta bi sefer yazıyon ya yazmıyon alıştırdın bizi bu druma

ele pis bişe yaparsan bizde wc den çıkmazık ta tavana ten anlarsınya

gerçekten sema sana nezaman gelecez yaa,bizim antalyada gittiklerimiz gelecek iyi ağırlamamız lazım:)
ayın 25 inde gelecekler o hafta müsait olamam ama sen bana göre ayarlama belkimde müsait olurum:))
zaar hergün onlarla gezmeyecemm

oyy o aliyi izlediniz mi??:))ferç oldum oturduğum yerde,biri yok mu o herifi gebertsin yaa

bu defa arayı çook actım hiç giremedimm
özgül bacım sen gelimisin yarın bi ara arıyam seni konuşakkk

dimple bacım ben çıkayım içeriden sesler gelmeye başladı hele gidem hangisi ağli görüşürüz perşembe günü nasipse beklimmm hepinizi
öptümmmmmmmm

oy damla bana ali deme hele o karolin o.r.s.psunun gülüşü

bikerede sıkam boğazını

o metede edemiyo o şıllığı yere sere

eveden çıkartmaya çalışıylardıya orda çok ağladım (

bakk mynet e bile haber diye koymuşlar metenin evi yaktığı sahneyi..flowers sen nasıl izlemiyosun

kız anaaaa yarın semadayız öylemiii,niye kimse bana söylemiyo ya
ablamı aradım da haberim oldu şimdi:102:

kıslar semanın numarasını bıleneler bana numarasını ozelden atsınnn adresı orenemm :)

gamze ızlemım ben onu dun omre bedelı ızledımm

hele bilen biri bize semanın evini tarif etsin:)
hangi tarafa gideceğimi bile bilmiyorum :44:
evi bulamaz da gelemezsem paraları nevin ablamdan alın a

artıkk kımse ugramıyo topıceee terkedılmısss topıc olsunnn ismii bundan sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…