Elaziğ///23

ooo melekcim ne güzel bi haber bu valla benimde hamile olasım geldi şimdi :)) geçen sene bende aralıkta başlamıştım sat12 aralıktı
yani aynı benim olur son trimester yaza geliyo allah yardım etsin :)
çok gözün aydın kucağına almayı nasip etsin allah sağlıkla inş.
darısı sırada bekleyenlere inş...
ay benimde canım turşu çekti hemde damla gilinkinden damla ne zmaan geleyim sana canım :)
çok teşekkür ederim..bildiğim kadarıyla sende yeni doğmuştun bu ne hız:) bi kaç güne damlaya yatıya gidecez turşusunu saklamazsa bitirecem :KK56:

banada ayır bak sütüm çekti ama illa damlanın turşusunu tadacam
şebnemde dedi ondanda yiyecem
herkesn farklı oluyo ya değişik tatmayı çok seviyom

nasıl olsa 5 kg ikimizede yeter merak etme olmazsa bidonu alır gelirim :)

tebrik ederim melekkk allah sağlıkla kucagına almayı nasip etsin allah sağlıklı hayırlı evlat versin

çok sağolun kızlar teşekkür ediyorum hepinize iyi dilekleriniz için :KK71:

melek senle hiç muhabbetimiz olmadı ama tebrikederim rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsinnn hayırlı evlat olsun darısıı damlaya olsunn aminnnnn
vatanın illeri çok güzel ammmma gakgoşlar diyarı elazığ başkkaaaa ben memleketimi çook sevim şebneme de gatilimmm
ben memleketimim çook sevimmm

amin amin tez zamanda damlanında haberini duyarız inşallah her ne kadar erken desede bizde teyze olmak istiyoruz
:89:

Son düzenleme:
amin amin hayırlısıyla inşallah

Son düzenleme:
melek gözün aydın hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah

darısı damlamızaaaaaaaa
şebboyumuzaaaaaa

bekleyin bahara kadar çatlamayınnn:KK52:
sağolun ya istediğim zaman hemen olur inşallah:emir_bebek:

tmm bekliyoz kızma :))) hayırlısıyla inş. canım benim
gız taksimli neredesin banyodamı :))) ne yapisin orada :))))pöffff :KK70::KK25::KK25::KK25::KK25::KK25::KK25::KK25:

aminnnn kıs damla senle beraber hamile olsak diye bi an düşündüm ama hiçiyi olmazdı heralde sen kibarkibar miniminnacık bi karınla dolaşırken ben koskocaman bi karın şişmiş ellerle ve yüzle dolaşmakkk ayyy allah muhafaza sen al kiloları anca yetişirsin doguma giderken şimdiki kiloma ben şişmeyem öyle 7-8kiloyla doguram:KK1:

gız anam bu saat olmuş hemin mutfağı toplamamışım gidem toplyam hıh

slm kızlar çok moralim bozuk yaa kpss sınaım berbat geçti denemelerde hep 70 den yukarı alan ben bu kez 55 aldım ya netelerime baktım offf ... geçen kopya çekenlerin ahını bizden çıkardılar:KK33: soruların zor olmasını söyleyenin ben varyaa yedi sülalesine türkü :KK24: okuyom :KK47: acaip kötü oldum agladım başım çatladı dün yaa sinirimden :KK43: fakir ama gururlu memur olma hayalimde bitti :KK25: hamile hamile o kadar stres yaşamamıştım saatlerce pc de ders dinlemiştim of offf yazık bebişimn çektigi stresee:84:

melekcim gözün aydın canım saglıkla kucagına da al inşallah
darısıda sebnemcigime ve damlacıgımmaaaa :KK49::emir_bebek: çifter çifter dogurun inşallah
semoşş sen netttin gızz sınavııı:KK14:

özgül
üzülme caım vardır bi hayır

başka yerden hiç ummadığın mucize olabilir
sır kapısı gibim :))))

kısss yokaaa cüfter çüfter olmasın tek tek gelsinler :)demi kıs damla:emir_bebek:

özgül canını sıkma. hayırlısı olsun. benimde bu ay içinde 3 tane sınavım var. ben nasıl dayanacam bu strese bilmiyom. meleği tanımıyom ama gözün aydın canım, rabbim isteyen herkese istediği zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin.
nevin kardeşinle yazışıyoz. ben şu sınav stresini bi atlatayım, gelip gideriz. hem banada arkadaş olur.zaten sınavdan sonra kadında alacam, evi resmen .ok götürüyo resmen. hele sınav zamanı diye iyice salladım evi bu aralar. bu halde o eve misafir almaya utanırım valla.

karakoçan ı hiç bilmiyorum ben canım aramızdada karakoçanlı yok sanırsam ama kızların bildikleri bişey varsa yazarlar karakoçan biraz uzak sanırım elaızga ama elazıg insanını sorarsan çok mert dürüst düzgün insanlardır kıskançlığın memleketle alaksı yok bence o kişiyle alakalı bi durum sen nerelisin ki???elazıga gelin olarak mı geliceksin yoksa evlendikten sonra başka biyerde mi yaşayacaksınız
gebzeye gelin gitcem canm ailesi elazıglı sevdigim de mert dürüstüe canm elazıg insanınıbiliyorum ben de diyarbakır kökenliyim ama izmirde dogdum büyüdüm o da benm gbi ailesi oralı kendisi gebzede dogmuş büyümüş

nedisiz kızlar

benim bu gün yine çarşı niyetimvar ama rabbim nasip edecekmi bilmiyorum
günlerdir çarşıya niyetleniyorum olmuyor

kaç kişiyi aradım çocukları bırakmak için yada bize çağırdım herkesin bi işi var

en son çaresiz kocişimi aradım
bi umut taşıyorum şuan

X