Elaziğ///23

bende çarşıya gitmek istiyom yaaaaaaaaaaaaaaaaaa ((((((((2:

mrb kızlar kızımı banyo yaptırdım derse başlamadan bakam dedim herkesler iyimi sporlar yapılmış ben totomu zor kaldırıyom yaa kız kucagıma alıştı annem dandini yaptırıyo kucagında alıştı şimdide bakalım evde napacam
yarın sınavım var dua edin banada olurmu kpss için neyse gidemgene test çözem kızım yatikennnöptm sizi dimple damla kibkızlaraltta görünüyonuz ama kalamıycam görüşürz

kaçtılar çarşıya gördünüzmü :))gel kız damla bizde gidelim gamze sende gel bacımm

gülşen nası gelem bacım varsa bi önerin hemen üstümü giyem :)))))))))))))

sınava girecek arkadaşlarımıza Allah zihin açıklığı versin

kız abla boşver ömer söz verdi bizi malatyaya götürecek
nedek burayı burda bişii yok

benimde dikkatimi çekti şimdi, öyle olmuş biraz:))))
pardonnn:26:

Son düzenleme:
ayyy gece rüyamda bi yemek yedim,bi yemek yedim,
uyandım öyle tokumm bu saat oldu hala acıkmadım,nası bişey yavvv

kız damla iyimisin bura elime geçti malatyamı kaldıkoşturmaktan çarşıya fırsat bulana aşk olsun..efe beni yemiş beter bi çocuk:111:gamze allah bize yardım etsin(sınava gireceklerinde yanında olsun.

anaaaaaaa kız demedikmi götüren olsa gideriz diye,
buldun şimdi istemiyosunnnnnnnnn heee

aynen gülşen ama bana azcık daha fazla yardımcı olsun

iyi akşamlar kıslar herkes sıkı bi rejime girmişş:)
bende iki günüdr rejimdeyimm:) kocaman bi beyaz lahana aldımm salata yapınca içine çokca koyuyorum süper oluyooo hem tadı güzel hem doyurucu:)kahvaltı yapıyorummm az yapıyorum akşamda salata yanına ne yemek varsa iki kaşık ondan yiyorummm:)çayımı 3 şekerli içeridm 1 şekere indirdim zamanla hiç atmamaya çalışcam spor yapamıyorummm biizm bu tarafta çok köpek var yürüyüş parkuru var ama köpekten korktugumdan çıkamıyorum:)öle işte benim rejimde böle başladı bakalım inşşş sonradan gevşemem:)54 kilo olmuşum 5 ayda 8 kilo almışımmmm:)8 kilo vercem inş:)hadi bakalımmmmmmmmm inş veriris kiloları:)

ne prasındann bahsedıonuzz anlamdımmm aaaaa bana paramı verdınızz ne zamann benım nıyee haberımm yokkk aaaaaa
delımısınızzz yaa paralarıı alıpp nereye kacıcamm evım yurdumm belıı tesuff ettım sıze ask olsun

canım sıkılıyo ya.çarsıya gelmek isteyen arayıp takılsaydı ya.hic bisey yok alamadim.

yürüyüşümü yaptım şimdi bitki çayı içine bal ve bi dankek magma çikolatalı yiyecem

çayım zayıflama için değil süt olsun diye adaçayı,rezene ve humana still :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…