Elaziğ///23

gecmıs olsun sebboyyy sana dun okadar dedıkkkk yarım kollaa o sogukta gezme dıyeeee sıcakk seyler ıcc cabuk atlastırsın ınsallah

hee yaa kıss gamzede dediii öle aşıkaşık gezdimm:))

yaaa çok üzgünüm şebneme dedim sen yapma ben yapıcam

unumu karşı komşuya verdim geri vermedi (koca paketti haaa)

şimdi cicibebeyle olan tariflere baktım siz yedinizmi daha önce iyi diyosanız yyaparım

zıkkım yemiyesin sen ele

malzeme yok deyim

şimdi bu hışımla komşuya gidip unumu istiyecem

hintpare yapıcam

kalan şerbetide senin başından aşağı dökecem

şimdi sen cicibebede bitmiş dersin oğlanın kaşık maması var yada aptamil yapacam herinize bi çay bardağı içersiniz yazarsın

slm hanımlar
dimple allah nasip ederse yarın bende ugrarım sana canım
eger yapılmasını istediginiz yada alınmasa gereken bişey varsa söyleyin alayım bende

biz zehirlenmeye gidiyoz bile bile özgülcüm demek sende gelecen kahve içmeye :)))

kahvesinide kesin alt komşusuna vermiştir bu :))) özgül sen kahveleri getir o zaman:)))

ben tatlınızı yaparımm bi kek çalrım size merak etmeyin bileydim geçen bana geldiğizde artıkları saklardım difrizdeeee:)))
özgül sende kahveyi yap bacım :)))

gız benim işim kolay o zaman kahve yapam ben size alam mehmet efendi kahvesi :)

burçin hanımda köşe bucak kaçıyoki belki deriz bişeyde sen yap :)))hiç yok ortalarda :))))

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

vallah kahve aldırmayı unuttum

yarın sabah migrosa gidicem

tuh taze çektiricektim acep çarşıyamı gitsem

toparlanırsam erkenden çarşıya giderim

şimdi sahte sarışın ona da bi kulp uydurur

kızlar benim fıstık uyanıyo yine kib yarın görüşürüz inş öptm hepiciginiziiiiiiii

e ne o lafa gelince vaktim yok
yok şöyleydi yok böyleydi bi kahveye taa çarşıyamı gideceksin :))) oda bizi bahane edecek suvahları gezecek :)))
biz kuru memet efendi içeriz :))) gitmeeee evinde otur düşme ortalığa

ben termosa goyup getirecem herşeyimi
bi yudum su içmeye korkarım sende :)))

sırf senin diline düşmemek için

valla erken k.çımı toplarsam oğlanın servisiyle çarşıya giderim alıp dönerim söz küçeleri gezmem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…