Elaziğ///23

ahada yükledim :)) en kısa olanmı attım ya :)) anca

burçin günün tarihi değişti onuda yaz canım sema açınca görsün ayarlasın kendini olurmu :))

sahte sarışın kaldır o video yu gerçi ben bi başta varım ama olsun iyikide oturmuşum

diğer ve bu mesajımı normal insanlar gibi koltuğumda oturarak yaziiim

ama sabaha garanti veremem

artık face diye bişeyim yok..
şifresini ben bile bilmiyorum,tamamen kapattık artık..:KK66:
zaten videoyu ben çekmiştim:))

ben doğukentteyken tam mis-aş'ın karşısında oturuyoduk. şimdide keçiörendeyim. hayırdır polatlıya eşinden dolayımı gittiniz. bak bayramda memlekete gidiyosanız doğukentte görüşelim. olmadı ankarada da görüşürüz. siz nerde oturuyosunuz doğukentte .

canım elazğda yeni geldim bidaha nezaman giderim bilmiyorum.Doğukentte kardelen sitesinde oturuyoruz.Ama Ankarada veya Polatlıya yolun düşerse burdada da görüşürüz misafirim olursun.Eş durumundan geldim ama özlem varya çok zor.:13:

ben nedense sevmıyorumm o rengıı bıraz daha acıkk olsaa belkı hoss durbalırı yada nebılımmm yaa zevkler renklerr farklıdırr benımkı gıbı resıll olmasında saclarınnn bayramdan sonra bı daha boyatcamm azcıcıcık dınlensınnn kestırıp boyatcammm kıslarr bana nasıll bır sac tıpı gıder ona gore kestıreyım

Son düzenleme:
günaydın kızlar
dimplecim kimse görmüyo telaşlanma sadce bizler görüyoruz ayarlamış nevin ben alperenin face ne girip baktımda gözükmüyo:)
yaa benim istediğim saç rengi o değil durum bakam bulabilirsem gönderem

Evt bulustukkk bızım gurupta nevinn yendıı sagolsunnnn hıcc bos atmadıı dıger guruptann kım yendı hatırlammımmm bende bırr ılk oynayan olaraktannn cokkk bellı bısekılde sonuncuuu oldummmm :)

hadiiii ordannnn bizim grupta nevin birinci olmuşmuşşşşş:KK19: :KK19:

SLM GIZLAR
hepiciginizi öpeyrum kızçem uyurken nette biraz tur atam barim
dimplem sagol canım annem le konuşayım bikaç saat idare edebilirse yarın bende ugrarım canım

napisiz kızlaar

anam çarşıya gitti evde cücüklerimle başbaşayız

oyyyy öliiiiimmmm oyyyyy çok hastayım beenn
başımm ağriiiii burnum akhii öskirim hapşirimmm

şebnem genemi hastasın o zaman sen bişey yapma ben makarna slatası yapar getiririm artık onla idare edersiniz :))))))))))))
bak hastasın sakın yapma olurmu zaten kahve günü gerek yok
arıyorum seni cevap ver yaaaaaa

şebnem geçmiş olsun

ilaç yokmu bişiler aferin tylol falan
nevinin dediği gibi sakın bişi yapma ben yaparım kuşum

X