Elaziğ///23

alisimcim kesin değil ya gitmemiz
zaten eşim nasıl dediki şebo bayramda biyerlere gidek sen aklıma geldin ama ne diyim şimdi kocişe ama kesin değil ya

yav iptal edin bende gelemim kaynanamın evi altüst boya yapılıyo annemde temizlikte yaaa bayramadan sonra gidek sabredin yaa eğer gidisezde yolunuz açık olsun
byaramdan sonra yine gideriz o zaman ben gelirimm yanlız bowling topunun yerine kendimi yuvarlarım bu kiloyla anca top olurum daha topu nasıl atammm

Son düzenleme:
yaaa herkes gelsin ama olmaski:)
valla kayınvalidem çarşıya gidelim dedii arkadaşlarla buluşcam dedim..oda biras erken çık ordan ozman dedii tmm bende bakarıs dedim..gelcemm kesin ama belkii erken çıkarımmmm kayuınvalidemi ekebilirsem dururum baya:)

semoş bul bi çare hadi uydur bişey kandır gelip sende bi kac saatligine baksınlar.mola versinler azcık.ya bayrama çok var kaç gün sürerki ev temizligi.ben olsam anneme naz yapardım oda bi gün ara verirdi:)

bende gelecem sanırsam kaçta buluşuyoruz erken gidelim ki akşam oluyo hemncecik

tmm o zaman saat 13.00-13.30 arası herkes orada olsun.13.30u gecireni almıcaz

Son düzenleme:
tmm o zaman saat 13.00-13.30 arası herkes orada olsun.13.30u gecireni almıcaz

semo geleceksin başka çaren yok hasta sormaya gidiyom de

ben burdan oraya nası gidicem minibüs varmı

ama ben çok duramam en fazla 2 saat falan

slm hatunlarrr
ya nevin bende gelmek isterdim ama kociş burda degilki görevde ben annemlerde kaldım o hafta sonu gleicek bugün dışarı gittim iki saat kuaför serdal a saçımı yaptırdım röfle of igrenç oldum o kadar para verdim 100 tl ama rezil etti beni yaa sinirlerim gerildi .. yarında gelemem ki ben saat 2 de röntgene giricez bebişle annem eve götrüse bile araba yok anca belediye yada münübüsle gelene kadar saat 3 olur boşverin beni siz gidin eglenin zaten semoşun dedig i gibi bowling in topu ben olmuşum :) dışarda yürümeye utanıyom yaa

saçmalama bee özgül daha yeni fırtlattın istiyonki manken olasın yavaş yavaş vericeksinn
saçın niye öyle olduki yaa serdala iyi diyolardı

gamzeee seni ben alırım ok

yok şebnemim zahmet etme
sen baa deyiver burdan oyanı minibüs varmı

özgül gel beni gör yuvarlak hatun nasıl oluyo anlarsın

gözün gönlün açılsın moral olur saa

kıss yok aaa burçin buraya gelicek onu alıp nevini alcam ordanda seni alır geçeriz saat 1de hazır ol

sanırım ben gelemiycem (((((
nan semo hep senin yüzünden

kızlar naptız buluştunuz mu
dimple ne kadar kiloluda olsan bacım benim kadar popolu degilsindir :)
bend ekızımı götrdüm röntgen çektiler çok şükür kalça kemigide normalmiş :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…