Elaziğ///23

ayy ben çok kötüyüm valla(
çook üşüdüm tazeledi yine hastalığım sanırım
burnum akmıyodu,oda akmaya başladı offff...

Son düzenleme:
kızlar ben kaçar bebiş kalktı kib öptm hepinizi görüşmek üsreeeeeeeeeeee

iyidir özgülüm bebişi öp yerimize
hımm hadi bakalım atın topları

e özgül drdan gel oraya :))))olmazmı kocana sat bebişi bi saat takııl git :)

msn şifremi değiştim öle uzun yapmışımki eriniyom açmaya :)))

çiçeğim asıl senin muhabbetine doyum olmuyor :))) ne yazdında bizim muhabbet sarmadı seni :))
gamzemiz eksik hadi gel gamzeeeeee

geldim kuşum ama dağılmışsınız

ŞEBBOY KARISI

sen bi gelme elimden kurtulamazsın

inan çenemle yerim seni

hiç bi mazereti kabul etmiyorum

BU TEHDİTİM HEPİNİZ İÇİN GEÇERLİ

ay sendeki çeneden kim korkmaz gamze :)) ben gelecem söz

oyyyyyy çok korktum kıs dayak yerm çenenden iyidir ama gelememkiii

niyemiş şebnem hanım (soruma sorarken elim belimde haberin ola)

isimlerinizi altta görüyorum ama cevap yok

hadiiiiiiiiii

oyyy unuttukk kıs gezme var gün del haber verdiler gel diye

elin belinde demek birazdan o elin şebnemimn saçının içinde olur :))) elesem

aynen nevin

o zaman iptal edelim

herkeş olacak ben annamam

iptal etsek sana geleceğimiz güne kavuşik ve bayram geldi o iptal etsin yoksa bence elin saçında değil hatta yere at üstüne çık zıpla döv :))

Alişim canım seni tanıyormuyum bilmiyorum ama msjlarında annenlerin dogukente oldugunu yazmışsın bizde dogukentte oturuyoruz,tabi ben ankaraya gelene kadar ordaydım.elezığdaydım özel msjını yeni gördüm ankara polatlıdayım çok sevindim hemşerminde ankarada olmasına sen tam olarak nerdesin.

ben doğukentteyken tam mis-aş'ın karşısında oturuyoduk. şimdide keçiörendeyim. hayırdır polatlıya eşinden dolayımı gittiniz. bak bayramda memlekete gidiyosanız doğukentte görüşelim. olmadı ankarada da görüşürüz. siz nerde oturuyosunuz doğukentte?

bu arada kızlar geçmişi okuyana kadar canım çıktı. bende kadını bayramdan sonra alacam. benim herşey tersine:))elazığdan gelincede ev 1 hafta boş kalacak temiz olsun. sbnm seni bu defa kesin dövecem. oynamıyorum artık ya. çok oyun bozansın. neyse kalan sağlar bizimdir. ne yapalım? bende dün takımmın içi için bir badi gibi bi bluz aldım. şu yakası büzgülü gibi bişey. esas birsürü ayakkabıcı gezdim istediğimi gibi bir bot bulamadım. şimdi belimden dolayı topuklu istemiyorum ama etek ceket giyecem altına sporda olmaz. dur bakalım inşallah bulurum. dün flo'dan tutunda nerde bir ayakkabı mağazası var gezdim.

kızlar sabahta MR çekildi kafadan bakalım çarşamba sabah sonuçlar çıkacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…