Elaziğ///23

Kizlar iki gun netim yok teldn yazyrm giderseniz tel acin 1 gun oncdn kk dan goremeyblrm optm hepinizi

pis karılar gidin allah hakkımı sorar sizden ben gelemim kaynanam temizlikte anam temizliktee ben evde çocuklarla tekim hergünüm depresyonda gibi ben bele dertliken siz gezinnn bu allahtan revamııı allahım bu karıların bi engeli çıksın gidemesinlerrr ohhhhhhhhh beduua ettim sizeee

kıss sus allah muhafaza heleee ciddiciddi beddua etmiş allah korusun

kız engel çıksın dedim ama yanlış anlamayın kötü birşey olmasın allah korusun sadece aniden misafir bastırsın engel bu olsun bu mana da dedim sakın yanlış anlamayınn şaka yaptımm yaffff

sema bişey uydur 2-3 saatliğine :)) birini annene birini kaynana sat :)
şebnem hanım sen niye gelemiyon

:KK3:ben geldim..
newyork'ta beş minare 'ye gittik,şimdi geldim
çook bağendik çok güzeldi valla :KK66:
haber bekliyen vardı daa,bu nerden çıktı demeyin:)))

Kk nin guzel hanimlari nidisiz kararlastirdinzmi gunu saatini

damla cnmmm begendin demek bende snei bekliyodum vala ozman bu hafta sonuu malatyaya gitmessek gideyimmmmm eşimle:)bu ara çok duyuyorumm baya begeniliyomuşş..mahsunu sevmesemde sinema flimleri güzel oluyo:)beyaz melekle ,güneşi gördüm ü de begenmiştim:)
myflowers cnm salı günü buluşcaz ama saatini bilmiyorum heralde 1-2 gibi buluşurus:)bana her saat uyuyoo:)

damla bu arada sen grip olmuştun yaaa sanıırm bende oluyorum acaba sende baş agrısı hafif baş dönmesi mide bulantısı birasda ateş oldumu:)
hamilelik belirtisi bunlaırn hepsi ama ben reglyim şuanda:)

slm hatunlar
nerde buluşisiz tam anlamadım ben yaa aa gelemem ben annem temizlige başladı ablam işte oda tek kaldı ancak bi gün kuaföre çıkabilirim :KK43: salı günü de dr a götüürcez gökceyi orda gelin buluşak :)

sonunu okuyana kadar hamilesin sandım valaa:::))))))
yoook hiçbiri olmadı bende,nefes alınca içim üşüyodu,her yerim kırılıyodu,bide gözlerim akıyodu:KK43::-)((
tam düzeldim dedim,bugün biraz yürüdük çook üşüdüm..:KK43:((

döverim sizi salıya kadar düzelin bana geçmesin ya :KK43:( daha kızım çok küçük:KK43:
demek güzeldi damla bu hafta içi anneme bırakayımda kızımı gideyim bende en son ne izleidm onu bile hatırlamıyorum :)))

nie kimse hoşgeldin demi loooo
ha bu arada bayramda elazıgdayım kızlar beklerim hepinizi

kimler gidiyo şimdi herkesler gidiyomu

özgülcüm hoşgeldin datlum:)

heee güzeldi valla,1. salon(en büyügü) full doluydu..:)
gerçi pazar olmasınında etkisi vardır tabiii..
ben okadar doluluğu, bi kurtlar vadisi ırakta görmüştüm..

rana hoşgeldin cnm:)
damlaaa vala regl olmasam bende hamileyim diycektimm:)
nevin öle grip giib deilim kıs geçmes kimseciklere:)
sebnem ben geliyorum cnmmm..sanıırm herkes geliooo :)

X