Elaziğ///23

inş ateşlenmez üç tane felan olabilir dediler
ama canı acıyo üç yerden yazık kuzuma kurban olsun annesi
he bende geçen sene iki tane aldım :) hiç giymedim kesin olmaz bu sene :) çok şıklar birsürü parada verdim

şimdilik yok cnm inş. çıkmaz
kimsecikler yok bugün bugünde ben varım :)

hee yaa bende malatyadan bakayım hele montlara
ee fllovershep aynı markalara bakıyoz başka ne varki ondan herkeste aynı ama kararlıyım alırsam beyaz alıcam

hee bende gecen sene ucuk beyaz dıye tuturdumm aldım istanbuldann 10 gunde bırr kurutemızlemeye gıttı geldıı aman benden uzakkk acık renkkk

olsun ben kırık beyaz istiyom uçuk değil
yeter siyeh mor hahve hep giydim gerçi beyazda giydim ama istediğim gibi değildi daha doğrusu klasikdi işte

al bacım ıster ucuk ıster kırıkkk ıster kacıkkk alllda ne alırsann all :)))

bu fasülyaaa 7 bıçıkk liraaa ohh bu fasülyaaa 7.bıcık liraaa ohh güzelimm yandnan ayy bu gece gece oynayasım tuttu nıyeyseee

Son düzenleme:
kk nınn elaziz karularııı litfenn topicinizi yanlız bırakmayınızz....

bende eliften almıştım çok güzel bir renkti ton olarak ecru
bende onu 3 defa giyip makinaya atıyordum bikere temizlemeye gitti kıllar yapımıştı diye evde tek attım hep pırıl pırıl oluyodu hiçte eskimedi aslında giysemmi bu sene gene :))

iyigeceler kıslar neyapıyonuz :)
bugun gezmekten maffoldumm güya kıyafetlere bakim dedim hiç bşy bulamadım heryerde aynı şeyler...
zor bela iki kazak aldım odaaa okdr gezdimm boşa gitmesin diye...malatyada olsa aklım okdr çok kıyafette kalırdıkii hangisini alcagımı şaşırırdım burda hiç bulamıyorum bşy yada bana denk gelmio:)

sbnm cnm montlarada baktım hiç güzel yok yaa beyazda hiç rastlamadım,gezmedigim magaza kalmadı:)

ooo iyi kaynatmışsınız

ben bu gün çarşıya çıktım ön inceleme yaptım gerçekten aman aman bişi yok

benimde kabana ihtiyacım var
accord a pudra rengi keçe gibi astarsız bi tane hoşuma gitti bela popoma olmadı

sanırım alamıycam ama dışarda ne giycem bilmiyorum bi zayıflayamadım gitti (hoş çabada sarf etmiyorumya niye yakınıyorum onuda bilmiyorum)

yarın tekrar çıkıcam çarşıya

bu sefer niyetliyim bişiler almaya

günaydın kızlar. sbnm bende kabanımı açık renk aldım ama burda doğal gaz olduğu için herhalde çok kirlenmez diye düşündüm. çünkü dışarda hava yazın olduğu gibi temiz. ama elazığda ne olur bilmem. olmadı orda giydikten sonra nevinin dediği gibi tek başına makinaya atarım artık. çünkü nişanlıyken pembe almıştım,annem onu makineye atmayada kıymaz,sürekli silerdi,çünkü sürekli dışarda isten,dumandan kirlenirdi. bakalım bugünde etekle gömlek yada bluz alacağım. yarında çizme.haftayada kızıma bakayım. nevin hayırdır sizinkiler ankarada ne iş? yapacağım bişey olursa söle. kızlra gerçekten ben salı günü gelip cumartesiye döencem inşallah, hepinizi nasıl görcem. çarşıda da buluşabiliriz. annemin evinde de. annemler doğukentte. haaaaa nevini kayınvalidemlerde ağırlayacam. hatta ikisini bırakıp kaçacam:)))

şebboy yine yakaladım seni.
misafir kim diye sormuştun ya dün,konuyu okuyan kısmını kasetmiştim. neyse behlül kaçar:))))

aliscigimm bencee annene hıc zahmett vermeyelımm eger herkese uyarsaa dıasrda bıryerde bulusuruz

valla bana her şekilde uyar. kızımda büyüdü artıkın. onuda getiririm.

Getır getırr bakayımm annem musaıt olursa bende benımkını anneme bırakırım musaıt olmassaaa mecbur geıtrıcemm

X