Elaziğ///23

gule gule kullan saglıkla eskıttt aliscim

Son düzenleme:
kıslarr ev yasamdaa sulu supurge gordumm fakırın cok guzeldıı nette arastırma yaptım 1 yıl sonraa koku yapıyomusss yorumlarda oyle yazıyoduu kullananız varmı sulu supurgeyı

benim arkadaşımda çok şikayetçiydi değiştirdi
bende süpüürge alırken vestelden aldım bana slu süpürgeler pek randıman vermedi dediler

Evt burdakı arkadaslarımdaa yenı almıslarr ihlass temızlık robotunuu onda bıllee yenı yenı kokularr olusmaya baslamıss bende pişman olacagımm seylerı artık almak ıstemıyorummmmm

alma 2500 watt benim süpürge gücüm yetmiyo itmeye çekmeye kii halıyı yerden kaldırıyo kısıyorum ben seviyesini bence normal olanlardan ala bosh un süper bak sessiz ve anti bişeyli:)tozu dışarı vermiyo pahalı ama süper

İHLASINDA COK PAHALIYDII 1.500 YTL FAKİRİN 600 LU BISEYDI HATIRLAMIYOMM EV YASAMDA ZATEN HERSEYYY PAHALI :d SUPURGEMM BENIMDE 2600 W GUZEL CEKIYO HIJJEN OLSUNN EVV HALIFILEKSLI YAA BIDE ONDAN DOLAYYII COK ISTEDIMM SULU OLSUNN KARARSIZ KALDIM NETTEKI YORUMLARI OKUYUNCA

iyide sana güçlü çeken bişe lazım sulular 1800den yukarı olmuyo sanırım

TABİİ GUCLU OLSUNN ALDIKTAN SONRAA 1800W NE EDEMMM :d DIYORUM YAA SUAN KULLADGIMDA ARCELIGIN 2600 AMA SULU DEILLLL

eee tamam ha işte nedesin sen sulyu sana güçlü bitane lazımki halıflekslerini güçlü çeksin suluların özelliği faranjıtı astımı olanlara iiyii tozu dışarı vermiyoo ki artık torbalılarda süper böle bi sorun yok sen boşver bence parana başka bişe al:)çarşıya çıkalım sana ciciler alalım:)))

Dıgerr abiyee kuzular nerdeee bu topicinn isminii degıstuırecemm tekedilmişş elazıgg topiciiii

hee zatenn yarınn cikiyommm güsell ciciler almayaaa yaa sahııı senleee hanı spor merkezine gıdecektıkkkk kofteor seniiii
bide aliscimm sen geldıgındee nasıll hepimizlee goruscenn de bakam

alişim güle güle giy ykmde vardı ekolun ecru kaban oysa sade ve şıktı beğenmiştim bende
benimde bosch alerjim var diye hepa filtreli güzel makinam
çarşıdan ne alacaksız :) ben evdeyim yarın galuba
bebeğin üç aşısı vardı bugün yaptırdık çok canı acıdı ya sayıklıyo kuzum uykuda eşimde ankaraya gitti annemi bize getirdik bu gece kalacak bizimle bebek ateşlenirse felan
minik kuşum benim çok ağlattılar bi koluna iki bacağına

Ayy canım benımmmm yerımm benn onun kollarınıı opp kıss yeerımeeee oo kucuk prensesiiii

Eski asılarr gıbı deıl artıkk ateslenmıyyooo bebeklerr merak etmee sadece agrı kesıcısını verr bısey olmazz merak etmee allahın izniyleee

evet eski aşılar ateş yapıyodu ama şimdikiler değil o çok canı acımıştır diye sayıklıyodur

bende kaban alıcam bakalım kırık beyaz istiyorum bende

benımde kaban almma lazımm amaa dogru durusst cesıtt yokk bakıyosunn herkezınn ustunde aynıı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…