Elaziğ///23

akıl küpü nevin :)))kıss seviyorum seni işte herşeyi böyle eglenceye indirgeyebildigin için kafaya takmadıgın için :)
bencede böyle az kişi olunca konuştugumuzdanda anlıyoruz birbiriimizdende gerçi gamze 10 kişiye bedel emmmeeee:)))oyy yerim seni gamze şaka yapıııyorum sen gidince sus pus oturduk :)dermişimmmmmmmm

Bende su kk ya gelıncee hepınızın yazmayasıı tutuyoooooo ıkı saaat hepinizz ne bön bönn bakıszzz sayfayaaaa yazınnn çbık

ben buradayım çiçeğm karar aldık seni atıo günden özle bizi)))99

hain flovers.....

beni çağırmayın siz...

harbi küstüm naber!

Benimii atıyonuzzz ühüü ühüü bu hafta gelmeyen kalmadı zaten basımaaaa bırde sız vurunnnn beeeaa

acaba nete ne zaman girebilecek dimple :)))
o yokken biraz dedikodusunu yapın :)))

çedenem hosgeldımm sevgulu ogretmenummmm bana acimii kimseee bagg benıde atılerr gundennnn sen gell senlede bulusuruggg

hahah seninde hemen çıkmaya niyetin varmış:)))

şebbooyyyy yanıma gell kocaman sulu sulu opcemmm bu aksamm ıcıme su serptınnn

dimi ya kafa rahat bu günde herkes huzurlu lafsız sözsüz bende çok eglendim inanki ilkdefa bukadar yorgunluk hisetmedim
dogru diyosun ayda bir biraraya gelices sıkıntılarınızı evde bırakın:)

ıkı saatır su sayfaya bön bönn bakınnn durunnnn sayın 4 mısafır Konuyu Toplam 4 Kullanıcı okuyor. (4 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
myflowers, damla555+, nevin_, sbnmcsm

Son düzenleme:
kızlar facete videolar ve resimler bakabilirsiniz izleyebilirsiniz
damla haberim olsun yazmışsın kaçırma :))))

ayy evtt cokda guzel cıkmıssınız kıslarr

Son düzenleme:
gelir muhakkak :)) açsın face baksın :)))

:))))))düzelttim

Son düzenleme:
Hu huuuuuuu cook guzel cıkmıssızz kıslar

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…