Elaziğ///23

selam kızlar.flowers inşallah güzel haberlerlerle dönersin. özebus gerçekten ne zamandır uğramıyo nevin. dur özelden taciz edem. kızlar bugün şebnemdemisiniz. şebnem bende gelebilemmi? son kelime kızıma ait :)))

evttt ondan dolayı sebnem bugun ortaarda gorukmı bızi cagırmaktan vazgectı hereldeee :)
şebboy nıreye gactın gızzzzz cabuk cıkkk ortaaya

Son düzenleme:
slm kızlarrrrrrr toplandınız mı ohh gelsin börekler gitsin çikoletalarrr:ecrin_bebek::içelim:

semoş hiç deme bacım analık zor daha ben zurnanın dıt dedigi yerdeyim zort a gelmedik :)sanada kola y gelsin datluşş

en erkenci benim başım çatlıyooo sebebini biliyom ikindi namazımı kılmadım ondan eve geldim namaz geçmişşş ufffffffff yaaa

ayyy şebboya bır suru bulasık bıraktıkda geldıkk hıc ıcıme sınmedı yaaa

tatlım vallaha resim çekinmedik nevinin kızı bişeler çekiyodu ama dünden deseydin yine ben çekerdim
ama çok eğlendik göbecikler attık çatladık oynadık:))))

bulaşıklar makinada yıkanıyo sevalle 2dakkada hallettik

anaa görmeden cevap yazmışım:)))hee bulaşıkcı başıyım zaten ben

face de bişey paşlaşırsanız resim, video,vs.. söyleyin bakayım, geri kalmıyam:)))

şimdi kocacım gelecek ben nasıl naz yapacam onu düşünüyorum :)))
ama gerçekten ağrım çok

az kıvırsaydın nevin hanım naz yapma herife evinize gelip gerçekleri anlatırım kocana yok öyle yağmaaa:lepi: :lepi::lepi:

her yerin ağrıyo bizde nie ağrımıyodu hanfendiiii

ne diyim ya şeboo ay şuram ağrıyor ayh buram ağrıyor :)
kızım ayda bir biraraya geliyoz benimi çekeceksiniz konuşup gülüp eğlenecez
ne naz yaparım ne derdimi anlatırım eğlenmeye bakarız :))) kafanızı şişirmiyim kiiiiii sizde benim kafamı şişirmeyin daha sonra

milupanın yeni açılmış bi kutu granül papatya çayını mutfağa döktüm :))) halıya ve yere geldi beyda hanım hemen kuru yerde kum sanatı yaptı :)))çok hoşuna gitti baya baya oynadı
beydadan makinayı istedim :) birde dedimki bunu süpürmekte çok keyiflidir kandırdım bi koşu getirip süpürdü hemen duysa ne yazdığımı küser:))

Ne guzel gectı bu gunumuz yyaa kalabalıkta degılız bız bızee ne guzelldı vede cokkk keyıflıydıı hep boyle bu guruplaa devam edelımm canlarımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…