Elaziğ///23

valla bugün de annemlere gidiyim diyorum..biraz önce aradı illa gelin diyo.. ne yapıyim fazla ısrara dayanamıyom..

merhaba kızlar nasılsınız ya yanlıs anlamazsanız bısey dıyıcem neden msn den konusmuyonuz yada ozel mesaj atmıyonuz bırbırınıze

nazlı ve bıgsıze biz durucum la hep burdayız siz hiç uğramıyosunuz dediği gibi nerlerdesiniz ya bi slm verdiniz daha da gören olmadı sizi...........

canım burdayız hep ama boyle konusmak zor oluyoo malum ıstersenız msn lerınızı ozel mesajla bırbırımıze yollayalım ordan konusuruz sankı bu sekılde daha rahat yanlısmıyım yanı

elıf ısra ozel mesajın kapalı acarsan konusabılırz canım

kontol panelindenmi açcam bilimiyorum ama bi deniyim bakalım

bana ozel mesajla msn adresını yollayabılırsın
tebrıkler bu arada acmıssın ozelı

nazlıcım 2 tane alt tire war ama görünmüyo umarım anlarsın bu arada aldınmı mesajı

günaydın duru nasılsın? özel msj demişsin ama almadım sanırım kapalıymış benimki ama dün uğraştım biraz sanırım açılmış olması lazım.

slm millet.bende elazigliyim
ama hollandada yasiyorum.elif isra heralde suan online sin.anlatsana ne var ne yok elazigda.....se

ooo ne güzel bi hemşerimiz daha oldu ... hoşgeldin canım...

Elazığ da ne var ne yok demiştin ; bu aralar genelde yağışlı havalar... bizde gındırlanıp gidik işte,sen nedisin oralarda ?

:sm_confused: Iyi Akşamlarrr Kizlarrr Bende Elaziğliyimm ...çok Aziz Ama Yafff:teytey:

kızlar mrb ben rizeliyim ama eşim elazığlı yazın orda duğunum olmuştu evet ınsanları ıyı gerçi pek gezemedım ama bı yer vardı yemek yedık elazığ ayaklarının altında manzarası guzeldı ama çok pahalı oralar ya ınsanlar nasıl geçiniyo orda anlamadım

hoşgeldin hülyacım ... sanırım harputa gitmişsiniz... ya aslında Elazığ pahalı bi yer değildir ama sana neden öyle görünmüş doğrusu şaşırdım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…