Elaziğ///23

günaydın kısslarr iyiyim bıgsıze sen nasılsın canım.......

bende iiyim tatlım sağol.evde bir yığın iş beni bekliyo ama hiç birini yapmaya halim yok ya.çok fena uykum var yaf

amaaaan boşver işi ya ne yapcan bahar temizliğimi yoksa günlük mü?ya kıssslaarr Elazığ da acayip kar war bugün...çok üşüyorumm yaa

günlük tatlım yaa anaaa karmı yağdı elazığaa bizim burdada hava kapalı yağmur yağacak gibi görünüyo

duru ya katılıyorum hemen sıcak bi yatak bul yat bencede.ben işteyim öyle bi fırsatım olucaktııııı .... aaayyyy kısslar burda hava kapalı ya insanın daha bi uyuyası geliyo...uykum mu geldi neee ?

arkadaşlar her hamile de mide bulantısı oluyomu acaba bilen varmı?ya da başka ne gibi belirtiler oluyo? yardımcı olurmusunuz?

gunaydın kızlar elıf ısra canım genelde %90 hamılelık sırasında bulantı cekılır ama suresı kısıden kısıye deısır benım ılk uc ay devamlı bulantım oldu ve doguma 1.5 ay kala tekrar basladı kızımın saclanma donemınde yanı tabıı bu dedıgım kısıden kısıye deısıyoo canım(benım kız ıcerde sac uzatıyomusta gercekten de kapkara saclı dogdu ve hıc dokulmedı sacları )

hımm siz amcanla beraber çalışıyosunuz sanırım...anlıyorum seni ya şimdi amcana bişey de diyemiyosundur saygıdan dolayı benim gibi sende kendi kendini yiyosundur yinede sıkma canını ya bazı insanları anlamak çokzor oluyo...

ewet öyle sabretmek lazım tabii.bazen herkes bizim düşündüğümüz gibi düşünsün istiyoruz ama olmuyo işte her insan farklı özelliklere sahip dimi?

öyle düşünme ya sorabilirsiin istediğini sonuçta burda birbirimize yardımcı ve destek olmak için varız.. Aslında benim daha 10 ay oldu ewliliğim yalnız yaşım 26 ve arkadaşlarımın çocukları kreşe falan gidiyolar ,ayrıca geç anne olmak ta güzel olmasa gerek diye düşündüm ,herşey zamanında güzel yanii,eşim olsa da olur olmasa da yeter ki sen kendini üzme diyo

yani şuan bebek için çaba gösteriyonuz ama eşin istediği için dimi yanlış anlamdıysam.Ya bende senin gibiydim rahatlığa alışmışım bebek olduktan sonra sanki benim için herşey biter diye düşünüyodum hatta çocukları hiç sevmezdim ama rabbim öyle bi istek verdi ki anlatamam.. çok istiyorum şuan inşallah hakkımda hayırlıdır

Ne güzel bak çok sevdiğin bi eşin war işte rabbim sizi birbirinize bağışlasın...bu arada siz evleneli na kadar oldu?

akşam ne yapıyim diye düşünüyom ama aklıma bişey gelmiyo....senin bi fikrin warmı?

bizde dün yemek yoktu diye dışarda yedik :) aslında kıymalı ve sebzeli makarna yapıyim diyorum ama yanına ne olabilir... brokoli sevmiyoz biz..cacık dışında mesela... hıımm sen ne düşünüyosun?

aslında kayınvalidem yemeğe çağırdı ama oraya da hiç gitmek istemiyorum... ya aniden bakıyom çat kapı misafir yani bi akrabaları mutlaka geliyo... bende kalabalık ortamlaları sevmem çok ayrıca sık sık görüşmenin ne anlamı var bilmiyom.... hem ben alışık diilim ki öyle pat diye misafire...hiç yaşamadığım şeyler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…