Elaziğ///23

yok düşürmek için tabiki bişi yapmam

zaten o şekil düşünsem aldırırdım

yanlız bu gün aklıma bişi geldi

bu olaydan sonra ben depresyona girdim

bunu için ne yapabilirim bi fikriniz varmı?

nereye gideyim psikatriye ama onlarda hap verir sadece

hiç yerimden kalkamıyorum sürekli mutsuzum evde temizlik bile yapamıyorum

tansiyonum düşüyo bacaklarım kollarım titriyo

öneriniz varmı kızlar

depresyonun en büyük ilacı düşünmemen gereken seyler bulmak kendine

bir yerlere git alışveriş yap cocuklarınla beraber ortamını değiştir yani boş kalma kafanı mesgul edecek ugraslar bul canım kendine

hatta gel kız paluya ben misafir edeyim seni :))

sağol canım

halim yok ki

bişi yapıyım

şimdi tansiyonumu ölçtüm 8 e 4

birden niye bu kadar kötü oldum anlamadım yarın dr a gideyim

merhaba hanımlar...

dımplecıım canım bu kadar strese sokma kendını tatlım... Allah muhafaza kendı saglıgından olursun bu dönemler cok tehlıkelı canısı...

benmde düşük genelde gamzecim hamilelikten değil kendimi bildim bileli düşük düşük olması yüksek olmasından iidir düşüğe care varda yükseğe pek yok

slm kızlarrrrr

dimplecim alıştırmallısın ama kendini ne kadar zor olsada:teselli:

benmde düşük genelde gamzecim hamilelikten değil kendimi bildim bileli düşük düşük olması yüksek olmasından iidir düşüğe care varda yükseğe pek yok

evet canım aynen benim de hamilelikte hep düşüktü
dr sorun olmadığını söylemişti.gayet normalmiş kaydirigubbakcemile5

benimde hamile olmadan önce 10 a 6 falandı

ama beni çok sarstı

bide kızlar siz hangi dr a gidiyosunuz

ben diğer oğlumda fatma kaya ya gidiyodum ama çok soğuk biri

şöyle hasta psikolojisnden anlayan ilgili bi doktor varmı

halbuki birinci doğum dr um çok iyiydi o da başka şehire gitti

Ulan dımplee nıyeee msn de yoksunnn burda onlınesın de bakammm
kullanmadıgın msnmı verdın sen bana

çağrıdaki çiğdem hanım cok ilgili ve cok tatlı inan tek gecerim onun ilgisini sevecenliğini sempatikliğini

ayynennn bende fatma hanıma gitti m ilgisizliginden şikayetçiydim ama çagrıda çigdem hanım acayip tatlı bişey çok ilgili

hımm ama onunda yanındaki sekretere gıcığım
ama dr u hiç görmedim

sekreteri dolaylı yollardan tanıyorum

MYFLOWERS burada online olduğumda bilki msn im açık
ama listede bi kaç akrabalar var onlara yakalanmak istemiyorum sadece çevirimdışı gözüküyorum

bide eşim dükkandan beni takip ediyo işte niye bu kadar saat bilgisayardasın falan diyo

günaydın bayanlarrrrr

walahi şu fatma kaya konusunda hemfikiriz sizlerle galiba
bende sanırım bu elazığda bilsem tek o var (Allah a büyük konuşmayayım ama) yinede gitmem.

dimple cim dr sormuşsunda buda benim kendi kanaatim fosilleşmiş dr gitmede
gerisi sana kalmışşş!!!!

kızlar merhaba.
yazın elazığa geldiğimde saçıma gölge yaptırmayı düşünüyorum.murata gidecem.
sitesine baktımda açma boya diye bişi varmış.o noluyoki öyle.ilk kez duydum.

açma boya benim bildiğim saçı akıtma işleme hani çok koyu renlerden açık renklere geçmek isteyenler için
hatta ben bir defa yaptırdım

bende yeni saçıma röfle yaptırdım hoş oldu bir ayı geçti kızarma falan olmadı sencan kuaförde ilgilenirsin diye söylüyorum

KIZLAAAAAR bu arada myflowers ın oğlu ameliyat oldu.......... bilginize

ALLAH ACıL ŞıFALAR VERSıN

günaydınnn herkeseea.s.
geçmiş olsun Allah yardımcısı olsunnn
:Saruboceq:

myflowerss canımmmmm cok ama cokkk gecmiş olsun nasıl iyi değil mi tosunumuzun durumu

saolun tsk ederım kıslarr tosunumun durumu ıı ama bosuna yavrum okdar narkoz yedı ve 3 saat amelıyatta kaldıı megersem asagıya ındırelecek yumurtası yokmusss mr da gorulen yumurta deılde yumurtatnın sadece torbasıymıs bosduna yavrum okdar sancıyı narkozu ve okdar ıskenceyı cektııı doktorun umurundamıı o nakar cok amelıyat yapsa okdar cok paraaa kım kıme dum duma oglumun ne kdar agrı cektıgı onun umurundamı sankıı adama dedıkkı zaqten amelıyat olucak olmusken baska bıkez daha anestezı almasın ıkı bır arada cıksın sunnet te yapın dedık tammm dedı neyse cocuk cıktı ne sunnetını yapmıslşar nede amelıyatta basarılı oılmuslarr dıkıs atıslarını bır gorsenızz oglumaa acırsınız ıcınız parcalanırr bu devletınn bu seklde somuru yapan ınsanlarını doktorlarını kınıyorumm

çok geçmiş olsun o nasıl sorumsuzluk öyle ya hangi hastanenin dru yaptı bunu itiraz etmediniz mi peki.. sünnet de mi olmamış oğlun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…