El ve ayak terlemesi yardım

tekkolik

Mutluyum,umutluyum :)
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2011
7
2
arkadaşlar merhaba. başlıktan da anlaşılacağı gibi el ve ayaklarımda yaz kış terleme oluyor. ayaklarımdaki terleme sonunda kötü koku da cabası :KK43: önerebileceğiniz formül,ilaç vs. var mı??

canım klipsli ets yöntemini tavsiye ederim(yazılışı yanlış olabilir)kardeşim bu yöntemle terleme sorununun büyük kısmını halletti.ufak bi operasyonla terlemeye neden olan kanallar kapatılıyor.netten araştır istersen.

sana klipsli ets öneririm. benimde ellerim asiri terliyordu.ben 4 ay evel bu operasyonu yaptirdim.suan ne ellerim terliyo ne koltukaltim.cok rahatladim.yanliz ayaklarda tamamen kesilmiyo.%60 a kadar azaliyo.yanliz agir bir operasyon diyebilirim.eger cesaretin varsa yaptir deger cünkü...:KK1:

sana klipsli ets öneririm. benimde ellerim asiri terliyordu.ben 4 ay evel bu operasyonu yaptirdim.suan ne ellerim terliyo ne koltukaltim.cok rahatladim.yanliz ayaklarda tamamen kesilmiyo.%60 a kadar azaliyo.yanliz agir bir operasyon diyebilirim.eger cesaretin varsa yaptir deger cünkü...:KK1:

burda kimse kalmamış sanırım. ama yazıyım yine bu yöntem sağlıklı değil kızlar. bende terden muzdaribim ama yinede denemeyin derim

arkadaşımda çok ciddi bir sorundu bu, sonra bir aktardan atkestanesi ve mentol sabunu aldı, şu an ciddi ciddi azaldığını söylüyor.

Bence önce doktora gitmelisiniz ben doktora gittiğimde bana ya ameliyat oalcaksın yada yardımcı ürünler kullancaksın dedi bende yardımcı ürün kullanmaya başladım teresonu aldım fakat etkisi uzun zamana yayılmıyor diye değiştirdim şimdi Huma care ter spreyini kullanıyorum1,5ay oldu iyi gidiyor simdilik kışın bile terleyen koltuk altlarım simdi daha ferah..

nerden aldınız ben bulamadım daha oncede hıc duymadım bole bır urunude.
ve gercekten etkılımı kardes bende bu konuda cok muzdarıpım tereson hıc bır ıse yaramıyor.

sorun sadece koltukaltı terlemesi ise muhakkak maxim rollon kullan. netten bulursun. 93 tl falan. Ama verdiğim paraya değdi gerçekten, terleme 0. Ayaklara sürekli uygulayamıyorum, onu da denersem sana haber veririm.

sagol canım bakalım bende bu gun humacare markasından sıparıs verdım bır arkadasımda almıs bu gun soledı..
bakalım banada getır dedım ama sonucunu gorcez bı gelsın kullanalımda:KK70::KK70:

X