Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya ben yeni katiliyorum buraya.ama.birsey sormak.istoyorum bu ovulasyon testi kullanmak.dogru sonuclar veriyor mu gercekten
Bende bu ay ilk defa kullandım. Doğru sonuç veriyomu görcez. Ama doktorlarda tavsiye ediyormuş. Ben kendim aldım eczaneden. Googledan yaz nasıl ve ne zaman kullanıcağın hakkında bilgi veriyor.

Yumurtlamissin canım siliklesmis çizgi yumurta catladiktan sonra 24 saat canlı kaliyomus o yüzden dedgin gibi çalışmaya devam. Bak bu da benim testim az önce yaptım öğlen uç gibi catlatma iğnesi vurundum
Ayy hayırlısı olsun inşallah. Seninde tam çıkmış test bugün yarın yumurtlarsın. Senin ilk bebekmi olucak başka çocuk varmı canım.

Kendi kendinize mi kullanıyorsunuz doktor mu oneriyor eczanelerde ben sordum ama bulamadim
Canım n11 de uygun var 50 ovu testi +15 gebelik testini 50-60 civarı bi ifyata almıştım yumurtlamaya doğru gösteriyor ama bebek tutar mi tutmaz mi allah bilir. Ben birkaç aydır kullanıyorum ama olmadı henüz iki arkadaşim ilk kullanmada hamile kaldi

Olursa ilk olacak canım, benim üçüncü klomen tedavim dun catlatma iğnesi oldum Çeçenya hsg cekindim o da temiz çıktı ama 13 aydır olmadı henüz
Hayırlısı olsun inşallah. Benim kızım var bitane 10 yaşında. Çok kardeş istiyo ondan 2. Yi düşündük. Bakalım Rabbim nasip ederse olacak inşallah

Arkadaşlar Merhaba. Benim son adet tarihim 17 aralık ve dün yaptığım test böyle çıktı.sizce test bozuk mu?

Eklentiler

• 20171221_164441.jpg
    34 KB · Görüntüleme: 264
Kızlar benim bugünkü testte bu. Tamam deme artık yumurtlamışım denemeye devam edeyimmi. Valla yoruldum artık hergün hergün bu ne yaa

Eklentiler

• A61CAC34-F2EF-4263-A7A7-FCCF1357FDDC.jpeg
    19,4 KB · Görüntüleme: 241
Kızlar benim bugünkü testte bu. Tamam deme artık yumurtlamışım denemeye devam edeyimmi. Valla yoruldum artık hergün hergün bu ne yaa
Aynen canım yumurtlamışsın :) bende bu ay hiç kafama takmadım 3 aydır geç oluyordu adetim yumurtlamam şimdi 6 gün önce yumurtlıycam heralde şeffaf akıntım gelmiş :)

Aynen canım yumurtlamışsın :) bende bu ay hiç kafama takmadım 3 aydır geç oluyordu adetim yumurtlamam şimdi 6 gün önce yumurtlıycam heralde şeffaf akıntım gelmiş :)
Valla takmayım diyom ama elimde değil. Allah ilk defa çocuk düşünenlere sabır versin. Benim ilkinde hiç böle olmamıştı. Bi ay korunmadık hemen oldu. İkinci çok zorladı bizi. Bide pazartesi test yapılıcak. Korkuyorum bişi çıkar die. Allah herkese hayırlı evlat nasip etsin. Gerçekten çok zor olmayınca

Amin inşallah bizimki ilk olucak olursa stresten olmadığını anladım kafanı başka şeylere yönlendirince cidden stres azalıyor

Merhaba,
14.12.2017 tarihinde adetim bitti, 18.12.2017 tarihinde korunmasız ilişkiye girdim, hamile kalma ihtimalim var mıdır?

Merhaba,
14.12.2017 tarihinde adetim bitti, 18.12.2017 tarihinde korunmasız ilişkiye girdim, hamile kalma ihtimalim var mıdır?
Canım adetin biter bitmez hamile kalman zor. Adetinin bittiği günden hemen hemen 1 hafta sonra yumurtlamaya başlıyorsun. İstersen googdan araştır adet takvimine göre ovülasyon testi kullan yumurtladığın günleri öğren öyle dene.

Kızlarr merhaba. Ben dün progesteron testi verdim eşimde sperm verdi ikimizinde sonuçları iyi çıktı. Ama ben daha önce dış gebelik yaşadığım için kanal filmi istiyor. Devlet hastanelerinde uyutmadan çekiliyomuş. Doktorum ben uyutarak yapıyorum dedi ama 700 tl. İçinizde hiç uyutmadan çektiren varmı. Çok zor oluyormu lütfen bilgi verin ona göre karar vericem

Başka konuda okumuştum uyutmadan zor demişti biraz acı veren bir şey galiba uyusan daha iyi hem psikolojin bozulmaz

Ben de burdayım adetime 1 gün kaldı inanılmaz kasık ağrım var sanırım kırmızıları göreceğim 9 aydır bekliyorum bir sorunum da yok dua edin kizlarr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…