💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Benim ateş böyleydi bugün kızlar. Ama bugün okuldayken enteresan kasık ağrım oldu belime vurdu. Hiç bu kadar derinden hissetmemiştim geçen ay klomen kullandığım halde böyle şeyler olmadı. Şuan akıntım var ama sperm akıntısı ile karıştırıyor olabilir miyim emin olamıyorum. Ama ovu testim daha da silik çıktı. Ya piki göremedim yani bir şeyler oldu. Merakla takipteyim @melegim can @melisaa93 @Papatyamaviss
Kuzum ilaç sonraki ay da etkili deniyor belki ondandır

Ben de iyiyim kızlar dün pik gördüm degerlendirdim mutluyum 😂 öğlen tekrar ovu yapıcam bakalimm catladi mi😬
Yaa super.. ben de simdi yaptim boyle cikti. Ikisi de olmasi gerekenden silik gibi ama pik galiba

Eklentiler

• 16946804992082160877195178322636.jpg
    16946804992082160877195178322636.jpg
    141,2 KB · Görüntüleme: 62
bizde tüp bebeğe başlıcaz allahın izni ile. pcos var bende şuan doktorum doğum kontrol hapı verdi yumurta toplama öncesi yumurtalarım eşitlensin diye.. sizdede öyle oldu mu ? bundan sonra ki süreçler neler birbirimize destek olalım :)
Benim ilk bebegim tüp bebekti esimde az sperm var simdi ikinciyi dusunuyoruz ama tupbebek yaptrcak durum yok rabbim kucagini bos birakmasin merak etme rabbim ol der olur mucizen benim oglum 2.gün embrysuydu ve sadece 3tane yumurtam cikti cok dusuktu tutmasi ama 2sini attilar 2.gün embrysu olrak tuttu simdi 8 yasinda cok kardes istyr bizde belki mucize olur diye allaha siğindık olursa mucize herkes umut olsun diye yazicam rabbim isteyen herkese nasip etsin tup bebek zamani bol bol kabak cekirdegi yemistim folik asit bol cok skntili donemlerdi dilerim iyi gecer ben inaniyorum 🤗

Kızlar ben de bir şey sormak istiyorum şimdi attığım test dün akşam pik diye düşünüyorum. Pik olduğunda yumurtlamış ama henüz catlamamis oluyor değil mi ? Biz dünden önce hiç değerlendiremedik hsg den dolayı kanamam durmadığı için. Huzursuz oldum öncesi önemli mi diye 😕

Eklentiler

• C541B98D-0A01-4236-AEB6-B16D891C5533.jpeg
    C541B98D-0A01-4236-AEB6-B16D891C5533.jpeg
    56 KB · Görüntüleme: 66
Kızlar ben de bir şey sormak istiyorum şimdi attığım test dün akşam pik diye düşünüyorum. Pik olduğunda yumurtlamış ama henüz catlamamis oluyor değil mi ? Biz dünden önce hiç değerlendiremedik hsg den dolayı kanamam durmadığı için. Huzursuz oldum öncesi önemli mi diye 😕
Evet canım silikleşmeye başlayınca çatlamış oluyor. Zaten pik önemli sperm sorunu yoksa 3 günü değerlendirin sperm sorunu varsa gün aşırı ☺️

Evet canım silikleşmeye başlayınca çatlamış oluyor. Zaten pik önemli sperm sorunu yoksa 3 günü değerlendirin sperm sorunu varsa gün aşırı ☺️
Canım sperm sorunu varsa gün asiri demissin ya sebep nedr acaba esimde sperm sayisi az gun asirida denedik tutmadi keci boynuzu caksir suyu folik asit kullndik sperm sorunu varsa aslinda yumurtlamayi grdukten sonra 3gun boyunca olsa daha iyi degilmi bilgilendrrseniz sevinirim

Ya kızlar Merve diye biri vardı grupta en son gebeydi antepli bi kız.Epeydir göremedim merak ettim kullanıcı adını da hatırlamadığım için bakamadım.haberi olan varmı 🙏

Bence sonrasi daha onemli kuzum.. sonucta pik dedigimiz sey LH hormonunun artışı. Ne zamanki testlerde azalmaya basliyor LH o zaman yumurtlama olmus diyoruz sonucta. Pik ve sonrasi onemli😊

Canım sperm sorunu varsa gün asiri demissin ya sebep nedr acaba esimde sperm sayisi az gun asirida denedik tutmadi keci boynuzu caksir suyu folik asit kullndik sperm sorunu varsa aslinda yumurtlamayi grdukten sonra 3gun boyunca olsa daha iyi degilmi bilgilendrrseniz sevinirim
Her gun olunca sperm kalitesinin dusebilcegine dair yorumlar var tatlim. Gun asiri olunca birikmis oluyor ve daha kaliteli oluyor. Ama yorum tabi bunlar bana kalirsa. Her gun yapip hamile kalani da gordum burda. Gun asiri gidip hamile kalani da. Olacagi varsa tek iliski de yetiyor aslina bakarsa da🤷‍♀️

Hayır canım sperm sayısında azlık ya da hareketinde yavaşlık varsa gün aşırı öneriliyor çünkü günlük yapınca daha da azalıyormuş kalitesi, eşimin sayısı iyi ama hareketinde sıkıntı var doktor gün aşırı öneriyor birde ben bu ay jel aldım onunla denicem inşallah faydasını görürüm ☺️ yumurtlama gününde de bir dolu bir boş olması gerekiyor

Bunu da deneyebilirsin canım 🌸

Eklentiler

• Screenshot_20230914_120239_Instagram.jpg
    Screenshot_20230914_120239_Instagram.jpg
    67,8 KB · Görüntüleme: 58
X