💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Her gun olunca sperm kalitesinin dusebilcegine dair yorumlar var tatlim. Gun asiri olunca birikmis oluyor ve daha kaliteli oluyor. Ama yorum tabi bunlar bana kalirsa. Her gun yapip hamile kalani da gordum burda. Gun asiri gidip hamile kalani da. Olacagi varsa tek iliski de yetiyor aslina bakarsa da🤷‍♀️
Evet oda dogru anladim canim bilgilendrdigin icin sagolasin

Hayır canım sperm sayısında azlık ya da hareketinde yavaşlık varsa gün aşırı öneriliyor çünkü günlük yapınca daha da azalıyormuş kalitesi, eşimin sayısı iyi ama hareketinde sıkıntı var doktor gün aşırı öneriyor birde ben bu ay jel aldım onunla denicem inşallah faydasını görürüm ☺️ yumurtlama gününde de bir dolu bir boş olması gerekiyor
İste benmde esimde sperm var hateketlilik az morfolojide sikinti var ne jeli canim ben bilmiyrum ben ovülasyona bu ay basladim 😊 insallh faydasini gorrsun vallhi banada umut olursuj hayrli haberini bekliyrum

Hangisi dusuk çıktı canim? Aslinda bir sebep bulmak da iyi bir sey sanki bir acidan. Duzeltilince olacagina dair umut artar. Ama yine de insallah regl olmazsin demekten alamiyorum kendimi🤩
Ben de hayatimi biraz daha duzene koydum sanirim. Beslenme icerigimi duzelttim. Daha sağlıklı seyler yemeye calisyorum. Yuruyuse basladim her gun olmasa da yapamaya çalışıyorum. Ovulasyona da 1 2 gun kaldi sanki 😀 takip yapiyorum artik hayirlisi😊
Estradiol 10 çıktı canım östrojen için çok düşük bu değer o yüzden arttırmaya çalışıyorum diğer değerlerim iyi çok şükür ☺️ Aynen dediğin gibi bu değerler düzelince gebelik olacağına dair umutluyum 🤲🏻 İnşAllah nasip olur 🥰

Çok iyi yapmışın gerçekten iyi geliyor insana hayatına biraz değişiklik katmak. Benimde ovülasyon yakın bakalım peşpeşe olacak senle belliki ☺️

EVETTT SEVGİLİ HANIMLAR EYLÜL -EKİM TOPİĞİMİZ HERKESE ŞANS GETİRSİN🥰
Güzel günler yakında kızlar biz enerjimizi modumuzu yüksek tutalım evrene güzel mesajlar gönderelim🙏🤗
Güncel olarak sat ve batlarınızı beni etiket yaparsanız hemen ekleyebilirim 🥰

ANNEADAYI⭐️SAT⭐⭐️BAT⭐🧿DURUM🧿
Zumruduanka96 Zumruduanka96 26 Ağustos25 EYLÜL
melisaa93 melisaa93 3 Eylül3Ekim
@Sipser21 Ağustos21 Eylül
@Betulqasem21 Ağustos
@Medala18 Ağustos15 Eylül
@pempbepsikolog19 Ağustos16 Eylül
@Reydiya15 Ağustos11 Eylül
B Butterfly193 22 Ağustos22 Eylül
@nurd3522 Ağustos18 Eylül
@esen-ruzqar24 Ağustos21 Eylül
@Dunyamelekoldu25 Ağustos23 Eylül
@gunduzcicek25 Ağustos22 Eylül
@sumeyye 130624 Eylül
@bsrr9726 Ağustos21 Eylül
@Happyending29 Ağustos28 Eylül
@Lovelyy3528 Ağustos26 Eylül
@rojbininannesi28 Ağustos28 Eylül
@fblr29 Ağustos27 Eylül
@senaM3329 Ağustos23 Eylül
bliiss bliiss 28 Eylül
S Sevimli_35 17 Ağustos14 Eylül
@genc-anne🤰🧿
K kelebekxx 🤰🧿
@golden-snitch🤰🧿
@Merve3553🤰🧿
@Tikabasa🤰🧿
@tweeetyyy🤰🧿
@özgeeeee1🤰🧿
@ozgeeeee1🤰🧿
@gulseliinn17 Ağustos17 Eylül
@Afratafrac🤰🧿
@melegim can🤰🧿
@Papatyam00022 Ağustos22 Eylül
@IADK🤰🧿
@beyons🤰🧿
@Busrax91117 Ağustos17 Eylül
@esmeyanayan12 Ağustos15 Eylül
@pellypell28 Ağustos23 Eylül
@Smyrnasi8 Ağustos11 Eylül
@kova3516 Ağustos11 Eylül
@Linakiz3 Eylül30 Eylül
@Belisimm24 Ağustos23 Eylül
@rani123411 Eylül10 Ekim
@Alinnnn26 Ağustos21 Eylül
@begmsss23 Ağustos21 Eylül
@edahandro2 Eylül28 Eylül
@Orangegreysky21 Ağustos18 Eylül
B bernaad 2 Eylül28 Eylül
@yasemin919116 Eylül
@ndresn29 Ağustos26 Eylül
@mevsimselgecis19 Ağustos15 Eylül
@gucluol19 Ağustos18 Eylül
@Bahar esintisi29 Ağustos25 Eylül
@turuncummm26 Ağustos24 Eylül
@Aysegul Alav28 Ağustos28 Eylül
@zehram03129 Ağustos24 Eylül
@Pkolu_anneadayi12 Eylül10 Ekim
@ysmnella26 Ağustos26 Eylül
@sea74833 Eylül1 Ekim
fnd_50 fnd_50 2 Eylül
S simurgggg 2 Eylül30 Eylül
@TurnaBulut3 Eylül3 ekim
@Blue_girll4 Eylül1 Ekim
@LesLey7 Eylül5 Ekim
@eylem917 Eylül3 Ekim
@Kahvelim_8 Eylül5 Ekim
@esrarengiz1156🤰🧿
@sed211 Eylül15 Ekim
@hayatbeninedenyoruyosun12 Eylül17 Ekim
Hayırlı olsun canım şans getirsin hepimize 😍
Sat 22 Ağustos
Bat 19 Eylül
Hadi bakalım 🥰🥰🥰

İste benmde esimde sperm var hateketlilik az morfolojide sikinti var ne jeli canim ben bilmiyrum ben ovülasyona bu ay basladim 😊 insallh faydasini gorrsun vallhi banada umut olursuj hayrli haberini bekliyrum
Bir gebenin günlüğünden aldım canım duydun mu bilmiyorum o sayfayı, gynoseed jel spermin daha çabuk ulaşmasını sağlıyormuş yumurtaya, ovulasyonla takip ediyorum yumurtlama günümde jelle değerlendircem, inşallah faysası olur da öneririm herkese 🥰

Evet canım silikleşmeye başlayınca çatlamış oluyor. Zaten pik önemli sperm sorunu yoksa 3 günü değerlendirin sperm sorunu varsa gün aşırı ☺️
Dün değerlendirdik önümüzde ki iki günle 3 e tamamlayalım ozaman 🙊 sonra bir dolu bir boş bir süre inşallah tutar bu sefer 🙏🏻
Calismalari azaltsam mi diye dusunuyordum ben de bu ay🤣🤣 Pik gorunce ve sonrasinda her gun bazen de gunde 2 gidiyorduk ama bir sonuc cikmadi. Mesela simdi beklesem de iyice siliklesince mi olsa🤔🤔 kafamda deli sorular😀
Bence sonrasi daha onemli kuzum.. sonucta pik dedigimiz sey LH hormonunun artışı. Ne zamanki testlerde azalmaya basliyor LH o zaman yumurtlama olmus diyoruz sonucta. Pik ve sonrasi onemli😊
Günde 2 kaliteyi düşürür bence bugün pik gördün önümüzde ki 3 günü değerlendir sonra bir hafta bir dolu bir boş devam et derim. İçimi rahatlattın bir an tedirgin olmuştum öncesini kaçırdığımız için teşekkür ederim ☺️🙏🏻

Kızlar ben de bir şey sormak istiyorum şimdi attığım test dün akşam pik diye düşünüyorum. Pik olduğunda yumurtlamış ama henüz catlamamis oluyor değil mi ? Biz dünden önce hiç değerlendiremedik hsg den dolayı kanamam durmadığı için. Huzursuz oldum öncesi önemli mi diye 😕
Burda da yumurtlama öncesi ve sonrası hamile kalma oranları yazıyor;
*yumurtlamadan 5 gün önce-%0
*yumurtlamadan 4 gün önce-%11
* yumurtlamadan 3 gün önce-%15
*yumurtlamadan 2 gün önce -%20
*yumurtlamadan 1 gün önce -%26
*yumurtlama günü. %15
*yumurtlamadan 1 gün sonra -%0,9
*yumurtlamadan 2 gün sonra-%0,5
* yumurtlamadan 3 gün sonra-%0
fnd_50 fnd_50

Kızlar ben de bir şey sormak istiyorum şimdi attığım test dün akşam pik diye düşünüyorum. Pik olduğunda yumurtlamış ama henüz catlamamis oluyor değil mi ? Biz dünden önce hiç değerlendiremedik hsg den dolayı kanamam durmadığı için. Huzursuz oldum öncesi önemli mi diye 😕
yumurtlama ve çatlama aynı şey canım.pik görmek yumurtan olgunlaşmış ve yumurtlama olmak üzere demektir. silikleştiğinde ise yumurtlama gerçekleşmiş oluyor :)

*yumurtlama günü. %15
fnd_50 fnd_50

yumurtlama ve çatlama aynı şey canım.pik görmek yumurtan olgunlaşmış ve yumurtlama olmak üzere demektir. silikleştiğinde ise yumurtlama gerçekleşmiş oluyor :)
Yaa Melisaacim çok teşekkürler gerçekten sürekli kafamı karıştırıyordu bu 😬 bu durumda ben verimli günü değerlendirmiş oluyorum bugün ve yarını da değerlendirelim kafam rahat etsin 🙏🏻

Yaa Melisaacim çok teşekkürler gerçekten sürekli kafamı karıştırıyordu bu 😬 bu durumda ben verimli günü değerlendirmiş oluyorum bugün ve yarını da değerlendirelim kafam rahat etsin 🙏🏻
sen günlere takılma bebeğim yumurtlamadan 3-4 gün önceki ilişkiyle bile hamile kalanı gördük :) yeterki vakti gelsin

Estradiol 10 çıktı canım östrojen için çok düşük bu değer o yüzden arttırmaya çalışıyorum diğer değerlerim iyi çok şükür ☺️ Aynen dediğin gibi bu değerler düzelince gebelik olacağına dair umutluyum 🤲🏻 İnşAllah nasip olur 🥰

Çok iyi yapmışın gerçekten iyi geliyor insana hayatına biraz değişiklik katmak. Benimde ovülasyon yakın bakalım peşpeşe olacak senle belliki ☺️
Insallah poztif testlerimizi de atariz buraya pespese kuzum🙏

Kızlar galiba benim yumurtam ayın 7 de çatladı ama biz eşimle 5 Eylül de bı de 8 Eylül de ilişki yaşadık sizce tutma ihtimali yok mu yumurtlama günü 6 7 Eylül de ben annemlerdeydim maalesef ilişki olmadı

sen günlere takılma bebeğim yumurtlamadan 3-4 gün önceki ilişkiyle bile hamile kalanı gördük :) yeterki vakti gelsin
Doğru söylüyorsun kuzum öyle tabi ama bu aya çok anlam yükledim hsg den sonra. kendimi kaptirmamaya çalışıyorum olumsuz olursa üzülmeyeyim diye ama yine de duramıyorum 😂 hayırlısı artık her şey Allahtan 🙏🏻

*yumurtlama günü. %15
fnd_50 fnd_50
O zaman pik gunu mu onemli yani🧐🧐 oranlar da ne kadar düşük dimi ya.. bosuna bu kadar ugrasmiyoruz bence

X