💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Beni de ekleyin sat 28 Ağustos bat 28 Eylül inşallah bu ay olur

Mavi olanı değil bu beyaz yeni çıkanı alsammi
Al al doktorun onu dediyse öyle yap canım daha iyi bilir doktorun. Belki senin o kadar vitamine ihtiyacın yoktur. Hem ben o kadar takviye aldım bak 1 yumurtam gelişti. Eskiden hiç takviye kullanmadan 3 yumurtam olurdu. Hala anlam veremiyorum neden bir tanecik olduğuna.

Kaliteli olsun bir olsun kuzum 3 de olsa bir tanesi döllenecek büyük ihtimal bir yumurta bir sperm yeter bize

Bir de size sormak istediğim bir sey var. Ben daha once hic ovulasyon kullanmadim döngum uzun ya 14. Gun olmuyordur yani cogunlukta oldugu gibi. Benim gibi döngusu 30-32 gun olup ovulasyon kullanan varsa kacinci gunde yumurtlama gordunuz?

Bilmiyorum ki gönlüm hala maxijuno da

Ama ben çok kilo aldım valla
Evleneli 13 ay oldu 68 kg ile evlendim suan 74 kg yum 1 hafta once spora basladim kd doktoruda vermen lazim dedi pko var dedi ama veremiyorum diyete baslamistim yılbaşında yine veremedim bana tek faydası çaya attığım şekeri bıraktım 9 aydır şeker kullanmiyorum

Kuzum bugünü degerlendir mutlaka iki üç gün sürebilir çatlaması
Değerlendiricez kuzum gece inşallah. Şimdi ovu yaptım böyle daha koyu geldi sanki anlamadım takipteyim bakalım iyi ki ateş var ya. Ben piki ya kaçırdım ya da olmadı pik olacak mı bilemedim

Eklentiler

• IMG_8518.jpeg
    52 KB · Görüntüleme: 47
Bana da çok dedi doktor. Kilo vermeden hamile kalamazsın dedi pcos olduğu için. Yoksa hiçbir sorun yok diyordu. Ben de stresten hep yedim hep yedim. 73 ile hamile kaldım ben de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…