💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

evet kızlar söyledim bende şuan hiç söylemeyi düşünmüyorum biraz gecsin evet hamileyim derim kız bunlar zaten dedikoducu hem öyle derler sonra da yoksa yokya olsa duyardık cocugu olmuyordur falanda diyorlardı az kaldı kapak yapacam kuşumm daha kocama bile söylemedim bu arada 😂
yaa nasıl söyleyeceksin :) senin evlilik yıl dönümü de eylüldeydi dimi:) kaçıydı?

test yaptın mı bugün :) attıysan ben görmedim bir daha aaaaat :KK70:
yaptım canım ama marka farklı olunca daha silik cıktı sabah bi kriz yaşadım atmıştım diğer gruba şuan telimde sildim resimleri eşim görmesin diye sabah aynı markayla tekrar yapacam etiketlerim inş sende durumlar nasıl çok dua ediyorum size ve hissediyorum arkamdan geleceksin hep aynı dönem hamile kalcaz diye hissediyordum umarım öyle olur 🙏

yaa nasıl söyleyeceksin :) senin evlilik yıl dönümü de eylüldeydi dimi:) kaçıydı?
agustostu canım hüsran oldu ama cok şükür aslında yine agustosta hamile kaldım cünkü yumurtlama 29 30 agustosta olmuştu tm yılımın doldugu zaman hamilelik geldi inan hala mucize gibi hiç inanasım gelmiyor rüyadayım sanki biri uyandıracak gibi😂

yaptım canım ama marka farklı olunca daha silik cıktı sabah bi kriz yaşadım atmıştım diğer gruba şuan telimde sildim resimleri eşim görmesin diye sabah aynı markayla tekrar yapacam etiketlerim inş sende durumlar nasıl çok dua ediyorum size ve hissediyorum arkamdan geleceksin hep aynı dönem hamile kalcaz diye hissediyordum umarım öyle olur 🙏
tamam yarın bekliyorum testini :) inşAllah nasip olur bebeğim ben daha döngümün 10. günündeyim bakalım ay sonuna belli olur

agustostu canım hüsran oldu ama cok şükür aslında yine agustosta hamile kaldım cünkü yumurtlama 29 30 agustosta olmuştu tm yılımın doldugu zaman hamilelik geldi inan hala mucize gibi hiç inanasım gelmiyor rüyadayım sanki biri uyandıracak gibi😂
ahahah :KK70: bence kan verince inanıcaksın :KK70: ne zman vericen kanı:)

Hahaha ben de aynı şeyi düşündüm orası bı sessiz, herkes buraya toplanmış meğerse 😅😂😂
Üzülmüştüm valla herkes neden sustu diye parti burada devam ediyormuş meğer bu topik bekleyenlere şanslı gelsin bebis getirsin inşallah. Siz de sağlıkla kucağınıza alın bebeklerinizi 🙏🏻
Selam kızlar ben geldim. Bata az kaldı eğer adet olursam bende burdayım🥰
Hoşgeldin inşallah adet olmazsın sadece sohbete gelirsin 😍🙏🏻

Üzülmüştüm valla herkes neden sustu diye parti burada devam ediyormuş meğer bu topik bekleyenlere şanslı gelsin bebis getirsin inşallah. Siz de sağlıkla kucağınıza alın bebeklerinizi 🙏🏻

Evet evet ben de burayı biliyordum ama herkesin aktif olduğunu bilmiyordum orada konusulmayinca durgunluk geldi diye düşünmüştüm 😅 amiin inşallah canım benim, dualarımdasiniz🙏

Hadi bize güzel haberler ver bizde arkandan gelelim dök bizi sokaklara sevinçten ❤️
Kİzlar hamileyimmmmm😥😭😭😭
Geçmiş olsun canımm 🌸 Başladım başladım 🤣 Bir dolu bir boş devam ediyorum yumurtlama gününde de jelle denicem, gynoseed jel duydun mu bilmiyorum ☺️ yumurtlamayı da bir dolu bir boş yapcam mecbur, sperm hareketliliğinde sıkıntımız var bizim ☺️ inşallah pozitifi görenlerden oluruz bu ay bizde 🙏🏻🙏🏻

Anladım kuzum inşallah pozitifleri de alırsın kuzum😍😍
ya ben piki kaçırdım mı pik olmadan mı bir şeyler oluyor anlamadım hiçbir şey. Testim silikleşti ve ateşim dibi gördü bugün. Bugün çatlayabilir sanırım. Umarım yakalamışızdır ya da yakalarız bilemedim çarpılar ilişki. İlk kez bu kadar erken olacak eğer olursa. Çakşır suları inofolicler klomenler hepsi öne çekti sanırım. Yarınki ateşi merak ediyorum. melegim can melegim can melisaa93 melisaa93 @Papatyamaviss @simurgggg
Kuzum bugünü degerlendir mutlaka iki üç gün sürebilir çatlaması

İnşallah canım benim ne güzel olur. İlaç gibi gelir bize de bu zor zamanlarımızda🌸

X