💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Merhaba kızlar 🍀 geçen sene eylül ayı toğiğindeydim ilk hamılelıgımı yasadım kımyasal oldu kasımda ıkıncı düşük oldu ve ben nısanda mucızeme tekrar hamıle kaldım. Suan 22 haftalıgız . 🧿 Inancınızı hıc kaybetmeyin demek ıcın yazdım hep ısteyın ve ınanın . Rabbım hepınıze bu ay guzel bebıs haberı almayı nasıp etsın ınsallah 😍♥️

Kız hangi marka aldınız? Bi dahaki ay ben de alıcam. Tadı o kadar güzel miymiş? Kenger sakızının tadı nasıl damla sakızı gibi bişey mı? 😄
Hiç bilmiyorum kenger sakızını köyde yiyormuş ona benzetmiş 😅 Tadı güzel değil ama bizimki beğeniyor kuzum herşeyi 😅 Mecitefendi alıyoruz biz

Ay ınsallah bu ay hepimizin tutar 😍 ilişkiye başladın mı başla testi bekleme adetin biter bitmez ilişkiye başla teste odaklı kalmadım bu ay ben , reglim 7 sinde bitti 8 i 9 u 11 i beraberlik oldu öyle de devam edicek adete kadar Allah’ın izniyle, bakalım bu ay az daha umutluyum çünkü geçen iki ay bu kadar sık olmadı ve istikrarlı olmadı bir önceki ay reglden sonra da oldu ama bu kadar düzenli devam etmedik eşim rahatsızdı biraz
Geçmiş olsun canımm 🌸 Başladım başladım 🤣 Bir dolu bir boş devam ediyorum yumurtlama gününde de jelle denicem, gynoseed jel duydun mu bilmiyorum ☺️ yumurtlamayı da bir dolu bir boş yapcam mecbur, sperm hareketliliğinde sıkıntımız var bizim ☺️ inşallah pozitifi görenlerden oluruz bu ay bizde 🙏🏻🙏🏻

Geçmiş olsun canımm 🌸 Başladım başladım 🤣 Bir dolu bir boş devam ediyorum yumurtlama gününde de jelle denicem, gynoseed jel duydun mu bilmiyorum ☺️ yumurtlamayı da bir dolu bir boş yapcam mecbur, sperm hareketliliğinde sıkıntımız var bizim ☺️ inşallah pozitifi görenlerden oluruz bu ay bizde 🙏🏻🙏🏻
Aaa hiç duymadım ama iyi olmadığını biliyorum bence jelle deneme canım

Ben yine kafama takıp doktor videoları izledim. Biri hap bırakıldıktan sonraki ilk ay %40 şans var diyor biri aksine biz bazı hastalara doğum kontrol hapı verip 1-2 ay kullandırtırız çünkü bırakıldığında gebelik şansı daha yüksek diyor :KK70: Bunca zaman kafaya takma dediğim tüm kadınlardan özür diliyorum, daha denemelere başlamamışken bile takıyorsam çok normalmiş 🥲

Ben yine kafama takıp doktor videoları izledim. Biri hap bırakıldıktan sonraki ilk ay %40 şans var diyor biri aksine biz bazı hastalara doğum kontrol hapı verip 1-2 ay kullandırtırız çünkü bırakıldığında gebelik şansı daha yüksek diyor :KK70: Bunca zaman kafaya takma dediğim tüm kadınlardan özür diliyorum, daha denemelere başlamamışken bile takıyorsam çok normalmiş 🥲
Canım hiç stres yapma, hep olacakmış gibi düşün pozitif yayalım evrene 😂

X