💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Benim değerlerim normal görünüm olarak vardı bende de . Hatta var bile diyemem dedi . Çok çok hafif dedi . Lh son testimde 7 çıkmıştı . Fakat kano testleri hep pozitif çıkıyor. Şimdi laboyu araştırdım.. 25 ve üzeri pik çıkar diyor . Bu kader yükselmemiştir umarım . :KK43: ben labo kullanıyordum canım . Senin neydi ? Ben bu ay gittiğimde Prolaktin yüksek çıkmıştı . Onu düşürmek için Dostinex vermişti tek kullandığım ilaç o hani
Kano derken labo yazmak istemiştim :)

Benim değerlerim normal görünüm olarak vardı bende de . Hatta var bile diyemem dedi . Çok çok hafif dedi . Lh son testimde 7 çıkmıştı . Fakat kano testleri hep pozitif çıkıyor. Şimdi laboyu araştırdım.. 25 ve üzeri pik çıkar diyor . Bu kader yükselmemiştir umarım . :KK43: ben labo kullanıyordum canım . Senin neydi ? Ben bu ay gittiğimde Prolaktin yüksek çıkmıştı . Onu düşürmek için Dostinex vermişti tek kullandığım ilaç o hani
Bende labo kullandım canım ben baktırmadım. Daha önce gittiğim hiçbir doktor dış görünüşümden ve reglilerimin düzenli oluşundan dolayı pcos üzerinde durmadı ama bu testler aşırı gibi duruyor enim ploraktinim 14tü 6 Ay önce sanırım detaylı bir muayeneye gidicem inofolic yazıp gönderiyorlar çünkü

Bende labo kullandım canım ben baktırmadım. Daha önce gittiğim hiçbir doktor dış görünüşümden ve reglilerimin düzenli oluşundan dolayı pcos üzerinde durmadı ama bu testler aşırı gibi duruyor enim ploraktinim 14tü 6 Ay önce sanırım detaylı bir muayeneye gidicem inofolic yazıp gönderiyorlar çünkü
Evet canım insanın içine sinmiyor başka türlü . İnşalalh em kısa sürede bize de nasip eder Allah 🙏🏻

Evet canım insanın içine sinmiyor başka türlü . İnşalalh em kısa sürede bize de nasip eder Allah 🙏🏻
Amin kuzum inşallah 😔 bak 4 gün gecikmeme rağmen hala ovulüasyon testim baya pozitif 😔 ama 2. Fotoğraf gebelik testim aşırı negatif

Eklentiler

• IMG_20231227_210220.jpg
    IMG_20231227_210220.jpg
    114,7 KB · Görüntüleme: 77
  • IMG_20231227_210502.jpg
    IMG_20231227_210502.jpg
    86,8 KB · Görüntüleme: 81
Yolk sac falan varmı senin bende gittim pazartesi adete göre 5 haftalık ama ultrason da altı haftalık çıktı yolk sac var dedi bu hafta gel kalp atışını dinleyelim dedi sen bir ara dis gebelik dedi doktor o yüzden merak ettim
Daha erken yolk saç için dedi o zaman.dis gebelik değil gerçek kese bu dedi doktor duyarsın inşallah sende kalp atışıni

İnşallah çiftleri de görürüz ben de 21. Günümse olmama rağmen duramadım yaptım tabi ki negatif :KK43:
Geçen ay kimyasal geçirdim canım inşallah sağlıkla bize gelsinler geçen ay yumurtladı düştü bu ay yumurtlamadım mı acaba diye düşündüm ben. Doktora gidince sonuçtan ben seni haberdar ederim canım hem belki sanada bir faydası olur

Merhaba .. bir kaç gün önce denk gelmiştim size. Ovulasyon testiniz pik çıkıyordu sürekli . Aynı sorun bende de var . test labo kullandım . Herhangi bir bilgi edinebildiniz mi ? Neden sürekli pik çıkıyor acaba
Pcos olanlarda ya da lh değeri yüksek olanlarda o şekilde çıkabiliyor. Adetinin 2 ya da 3.günü doktora gidip muayene olabilirsin bi de hormon değerlerine baktırabilirsin bu şekilde anlaşılır. Doktora da testlerin pik çıktığını mutlaka söyle

Yılan hikayesine döndü benim progesteron baktırma işi. Dünden beri hastane geziyorum. Bizim ilçede yok ya bakmıyoruz dediler sordum. Yan ilçenin dahiliyesine gittim o da küçük hastane olduğumuz için bakmıyoruz dediler🤦🏻‍♀️ ne yapacağım ne edeceğim diye içim Karalar bağladı oturdum ağladım ya. Eşim halime üzüldü bugün yan ilin yakın bir ilçesinde hastaneyi aradı oraya gittik. Orda kan aldılar orda da cihaz bozulmuş🤦🏻‍♀️ dediler sabah yapılırsa sonucu atarız yapılmazsa dış laboratuvara göndeririz en az 2-3 gün içinde sonuç çıkar🤦🏻‍♀️ yani ne zor süreçlerden geçiyoruz ya kanı verdim bu akşam işte artık sonuç bekliyorum @Safransari Papatyamaviss Papatyamaviss @imagination forever melegim can melegim can melisaa93 melisaa93
Allahım ya neler yaşamışın. İnşAllah sonucun çıkmıştır canım. Ne yaptın son durum ne?

Canım çarşamba randevum var demiştin ne yaptın güzelhaberler ver bize 😍 Candy7777 Candy7777
Canım randevum iyi geçmişti ama akşam sancım oldu lekelenmede oldu acile gittim ultrasonda birşey görünmedi sonra beta istediler 612 çıktı şimdiye çoktan 1000 geçmesi gerekiyordu galiba kimyasal oldu. Kanama da çoğaldı

Canım randevum iyi geçmişti ama akşam sancım oldu lekelenmede oldu acile gittim ultrasonda birşey görünmedi sonra beta istediler 612 çıktı şimdiye çoktan 1000 geçmesi gerekiyordu galiba kimyasal oldu. Kanama da çoğaldı
612den önceki değerin kaçtı kuzum belki yerleşme kanaması yaşıyorsun doktor bir şey dedi mi

612den önceki değerin kaçtı kuzum belki yerleşme kanaması yaşıyorsun doktor bir şey dedi mi
Hayır canım yerleşme değil kanama çoğaldı en son geçen hafta çarşamba 123 dünde 612 olmuş çok az artmış bir haftada 1000 çoktaaaa n geçmesi lazım hatta 2000 yakın olmalı

X