💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Bende olmazdı ama şuan yaşıyorum 🤔 ptesi olsun diye iple çekiyorum vallahi bu bilinmezlik beni çok geriyor . Eşim de gerildi biraz rahat ol çok takıyorsun diyip duruyor 😅
Yok canım bat 26 aralık. Daha önce hiç adetimden önce böyle akıntım olmazdı

Bence akıntıları bile degisik degisik kendimiz üretiyoruz😂 bu vücut bize saka yapmak icin her sey yapıyor gibi, en son bezleri totomuza takmasak iyiydi ama sonumuz öyle gibi :KK53:

Yok canım bat 26 aralık. Daha önce hiç adetimden önce böyle akıntım olmazdı
Benimde olmazdı , benim bat geçti 5 gün bugün testim silik çıkıyor kimyasal olmasından korkuyorum
Bence akıntıları bile degisik degisik kendimiz üretiyoruz😂 bu vücut bize saka yapmak icin her sey yapıyor gibi, en son bezleri totomuza takmasak iyiydi ama sonumuz öyle gibi :KK53:
Yaa Allah iyiliğini versin doğru sonumuz öyle görünüyor 😂😂

Evet canım folik asit ilk bana saglik ocağındaki doktorum onu vermişti geçen ay gebelik oncesi ama bu hafta gittigim kadın dogum doktorum başka verdi.ve çok daha iyi bu dedi.digerini kullanmayı bıraktım buna devam ediyorum.bak resmini attim devlet karsilamiyo fakat b12 de varmış bunda içerigindeki değerlerde daha iyi geldi bana bunu tavsiye ederim 👍
Banada aile hekimi.yazmadi gitim eczaneye bunu verdi üstündeki isim farklı olunca korktum ya acaba farklı bir şey mi diye sağol canım cevabın için bu hafta doktora gidince gostericem bunu

Evet canım folik asit ilk bana saglik ocağındaki doktorum onu vermişti geçen ay gebelik oncesi ama bu hafta gittigim kadın dogum doktorum başka verdi.ve çok daha iyi bu dedi.digerini kullanmayı bıraktım buna devam ediyorum.bak resmini attim devlet karsilamiyo fakat b12 de varmış bunda içerigindeki değerlerde daha iyi geldi bana bunu tavsiye ederim 👍
Esim ilac isinde bunu alir bana hep

X