💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Evet canım verdim yükselmiş ama biraz az galiba 25 olmuş cuma günü 13 dü
Yavas artanda çok okudum canim ben topiklerde senin gibi değeri olup sonradan hızla artan çok ornek var sakin umutsuzluğa kapılma kanama vs yoksa inşallah tutunması için dua et bizimde dualarımız seninle olsun canim🤲

Havuç bebeğin tutunmasini sağlayan hormonların üretilmesi o tetikliyormus. Bizler için de yumurta catlamasini sağlıyor araştırın bakın 😘
Sağol canım tavsiyen için. Bende yumurta çatlatmasi için biliyorum bebek içinde iyi ben her akşam bir tane yiyorum havuç seviyorum çok salatası olsun sade olsun yiyorum eskiden beri hep ben de sandım başka birine yazacaken bana yazdin sandım ☺️ tavsiyen için teşekkürler.canim Allah hepinize nasip etsin 🤲

Özel değil kuzum ya bu ay gebelik oluşmazsa Ocak 3 de Türkiye’ye gidiyorum kısmetse hazır olmazsam hamile bu ay önümde fırsat varken çatlatma iğnesi denicem kuzum eşimde ameliyat olucak e ailemin yanında olcam için çok aktif olmaıcam gibime geliyo
Çok geçmiş olsun kuzum. Tamam o zaman komple gitmek yok ama ben ondan merak edip sordum çok aktif olamasan da arada ses ver oldu mu haberlerini alalım 💜

Benimki tamamen nikotin bagimliligi canim asla severek icenlerden degilim. Planim hamilelik planlamadan 3 ay oncesinden birakmakti ama olmadi. Bakalim bugun hic icmedim mesela yarinda birseylerle ugrasarak atlatabilirsem eger iki gunde bile baya yol katetmis hissedecegim kendimi
Nikotin bağımlılığını iyi bilirim yüksek tansiyon hastasıyım yaş daha 30 raporlu ilaca başladım 8 aydır.. Hala bırakabildin mi de hayır

Kızlar kan verdim yükselmiş ama biraz az yükselmiş 25 olmuş cuma günü 13dü iki katı bile değil

V Vavelya09 @lilyrosey @sbkt86 sevayd sevayd @merveis @Beyond the sky Sopranoooo Sopranoooo ArasaNillGerek ArasaNillGerek @tatluboncuk @haticemm42
Moralini bozma evrene güzel enerji ver güzel haberler seni bulsun sen de bizi bul 💜 bak ben kimyasal geçirdiğimde 12 ydi değerim üstüne 1 rakam bile koymadı vitaminlere havuca dayan bol bol Allahım hayırlı haberlerini alalım inşallah 🙏🙏🙏

Kızlaaarrrr bişey sorucam 8 aralık sat günümdü 12sinde bitti dünden beri gelen akıntım var ( yumurta akı ) bugunde çoğaldı günlük ped kullanacak kadar. Şimdi beb yumurtluyor muyum ve 2 gün sonra çatlayacak mantıken demi rutin hesaba göre öyle yanlışsam düzeltin. Ovü testi kullansana diyenler olucaktır. Görev gibi geliyor odaklanamıyorum bitse de gitsek modunda oluyorum test kullandığımda o yüzden kullanmıyorum

X