💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

S simurgggg sen çatlatma iğnesi kullanmışsin galiba 10. Gün dün lekelenmem oldu iki damla adet sancısı ve bel ağrısı da oldu geçti tekrarlamadi bugün testim yine silik çıktı sence yerleşme kanaması olabilir mi testin önce negatiflesmesi mi gerek gitgide koyulassa da hamile sayılır mıyım
Kızlar aranızda başka çatlatma iğnesi yaptıranlar varsa yorum yapar mısınız
Canım merhaba.. bende yerlesme kanamasi 14.gunde oldu kahverengi lekelenme seklinde tam adet gunu yani. O lekelenme oldugunda testler epey koyulasmisti. Ama herkeste farklidir tabi. Bu arada benim testlerim hic negatife donmedi silikken tekrar koyulasti. Insallah senin de oyle olur🙏🥰

Kuzum S simurgggg da testler negatife dönmeden koyulaşmıştı yani öyle bi ihtimal var evet, bence yerleşme kanaması olma ihtimali çok yüksek her gün test yap koyulaşmayı izle bakalım inşallah hamişsindir 😍😍
Mervisss🥰🥰 heyecan yaptim etiketini gorunce. Hadi artik poztif testin icin etiketlenmek istiyorum. Kac gun kaldi teste😍😍

Kesinlikle bunu doktorlarda söylüyor zaten ben geçen ay çok düşündüm 4 gün geciktim vücut olmasada var gibi hissediyor😂
Bide öylesine kaset aldım artımed bu. 5. Dakikada böyle çıktı

Eklentiler

• IMG_3567.jpeg
    IMG_3567.jpeg
    75,7 KB · Görüntüleme: 69
Bence bekle derim adet tarihini çünkü bu sefer de ikingune bir tahlil istiyo doktor değer yükseldi mi diye. Gününe göre normal değer çıksa da . Saçma saçma konusuyorlar. Ben pişman oldum hemen verdigime. Yine sen bilirsin tabikiiiii 🥰 bu arada foliasit kullan mutlaka. Kan değerlerine baktır d vitamini B12 filan. Uzun yürüyüş yapma. İlişki de bulunma bir müddet. Fazlaca su iç . Bolca uzan. Tam yerleşme haftası oluyor çünkü testte böyle çıktığı vakit. Lekelenmem olursa endiseelnme hemen. Kahverengi ve ya açık pembe olabilir. 🥰
Ay bende vericem yarın kan hemen

Kıslar🥲 28 kasımda çatlatma iğnesi oldum, akşam. İlk testi 9u akşamı yaptım, çok silik çizgi çıktı 5 dk içinde, test labo. İğne etkisi olabilir diye çok şaapmadım, ama ertesi gün sabah ilk idrarla freelyde de hemen silik çizgi çıkınca panikledim, çocuk odası falan dizdim kafamın içinde😅 bugün de silik çizgi çıktı ama koyulaşma yok, yıkıldım biraz 🥺 iğne etkisi bu kadar uzun sürer mi? Ya da oralarda hiç çizgi yok mu 😅

IMG_20231211_181918.jpg

Bence bekle derim adet tarihini çünkü bu sefer de ikingune bir tahlil istiyo doktor değer yükseldi mi diye. Gününe göre normal değer çıksa da . Saçma saçma konusuyorlar. Ben pişman oldum hemen verdigime. Yine sen bilirsin tabikiiiii 🥰 bu arada foliasit kullan mutlaka. Kan değerlerine baktır d vitamini B12 filan. Uzun yürüyüş yapma. İlişki de bulunma bir müddet. Fazlaca su iç . Bolca uzan. Tam yerleşme haftası oluyor çünkü testte böyle çıktığı vakit. Lekelenmem olursa endiseelnme hemen. Kahverengi ve ya açık pembe olabilir. 🥰
Sağlık ocağında vericem kendim takip ederim muhtemelen ilk etapta yükselmeyi. Adetim geçince doktora randevu alırım. Bu t1 t2 yazıyor ya onlar ne oluyor

X