💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Mervenur277 Mervenur277 Zumruduanka96 Zumruduanka96 @melisaa93 @fnd_50 @sevayd @tweeetyyy @IADK @golden-snitch @melegim can @Afratafrac @edahandro ve dıger arkadaslarım.Merhaba güzellikler🌸❤️uzun zamandır yokum.ee tabii 1 yılı devırcez yakında buda ister istemez artık bıkkınlığa ve küskünlüğe neden oluyor.Kendime son bir ay verdim.Olmazsa ocak-şubat ayında klomene başlayacağım hatta belki direk aşılama yapmayı düşünüyorum.Son sürecimi haber vereyim size dedim🥰bu ay yumurta takibi yaptırdım yumurtam büyüyüp çatlıyor ama olması gerekenden geç oluyor bu süreç,tutmamasının bundan kaynaklandıgını düşünüyorum(her ne kadar dr çok önemli değil desede)Durumlar böyle,bebiş haberını alabilirsek o zaman yazarım inşallah bidaha size🙏🌸😍kendınıze ıyı bakın❤️hamiş olanlar saglıkla alsın minnoşlarını kucaklarına❤️
Hayırlı haberler almak nasip olsun çiçeğim 🤍

Eklentiler

• IMG_3563.jpeg
    IMG_3563.jpeg
    149,9 KB · Görüntüleme: 39
S simurgggg sen çatlatma iğnesi kullanmışsin galiba 10. Gün dün lekelenmem oldu iki damla adet sancısı ve bel ağrısı da oldu geçti tekrarlamadi bugün testim yine silik çıktı sence yerleşme kanaması olabilir mi testin önce negatiflesmesi mi gerek gitgide koyulassa da hamile sayılır mıyım
Kızlar aranızda başka çatlatma iğnesi yaptıranlar varsa yorum yapar mısınız
Kuzum S simurgggg da testler negatife dönmeden koyulaşmıştı yani öyle bi ihtimal var evet, bence yerleşme kanaması olma ihtimali çok yüksek her gün test yap koyulaşmayı izle bakalım inşallah hamişsindir 😍😍

Kuzum S simurgggg da testler negatife dönmeden koyulaşmıştı yani öyle bi ihtimal var evet, bence yerleşme kanaması olma ihtimali çok yüksek her gün test yap koyulaşmayı izle bakalım inşallah hamişsindir 😍😍
İnşallah dualarıniza talibim çok zor bı zamandan geçiyorum kv dede meme kanseri onunla ilgileniyorum bu ay olmazsa gelecek ay pek hastaneye gidemeyebilirim

X